17. FEBRUĀRIS - SEMINĀRS SPORTA SKOLOTĀJIEM „VĒRTĪBU IZGLĪTĪBAS ĪSTENOŠANA SPORTA STUNDĀ” Drukāt
Ceturtdiena, 02 februāris 2017 06:54

sEMINARS sPORTA SKOLOTAJIEM 2017Piektdien - 17.FEBRUĀRĪ, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē mācību semināru sporta skolotājiem ar mērķi sniegt skolotājiem iespēju pilnveidot profesionālo un pedagoģisko kompetenci vērtību izglītības īstenošanai sporta stundā. Semināru vadīs LSPA profesore Andra Fernāte, docentes Irēna Dravniece un Antra Gulbe. Semināram jāpiesakās līdz 15.februārim.

2017.GADA 17.FEBRUĀRĪ
SPORTA SKOLOTĀJIEM
IESPĒJA APMEKLĒT SEMINĀRU
„Vērtību izglītības īstenošana sporta stundā” 
A programma (8 st.)

Semināra mērķis: Sniegt sporta skolotājiem iespēju pilnveidot profesionālo un pedagoģisko kompetenci vērtību izglītības īstenošanai sporta stundā.

Semināra saturs: Sporta izglītībai ir dubultā misija - mācīt kustēties un kustēties, lai mācītos. Sporta izglītība ir efektīvākais līdzeklis, lai nodrošinātu bērniem un jauniešiem prasmes, attieksmes, vērtības, zināšanas un izpratni mūžu ilgai dalībai sabiedrībā. Semināra laikā praktiski novērtēsim, vai sporta skolotāja komunikācijas stratēģijas veicina skolēnu izpratni par vērtībām sporta izglītībā, kā vērtību apguve ietekmē skolēnu fizisko veselību un intelektu, praktiski īstenosim dažādības un tolerances principus sporta izglītībā, nodrošinot sporta skolotājiem nepieciešamo profesionālo kompetenču pilnveidi.

Pieteikšanās: Seminār notiks LSPA, Brīvības gatvē 333, 2. stāvā, 205.zālē. Semināra sākums 17.februārī, plkst. 9.30. Reģistrēšanās semināram līdz šā gada 15. februārim, nosūtot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  aizpildītu pieteikuma anketu. Dalībnieki semināra noslēgumā saņems LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra kursu beigšanas apliecības. Ja nepieciešams rēķins, lūgums atsūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu maksātājas organizācijas bankas rekvizītus.

PROGRAMMA / PIETEIKUMA ANKETA

Dalības maksa: 35,00 Euro (ar pārskaitījumu uz kontu). Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.
Maksājumu, lūdzam, veikt tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas!

LSPA rekvizīti: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV53TREL9150120000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Sīkāka informācija:
Ilona Blekte
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
67799526, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv