Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes DARBAM LSPA MEKLĒ IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21.JŪLIJAM
DARBAM LSPA MEKLĒ IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21.JŪLIJAM Drukāt
Ceturtdiena, 29 jūnijs 2017 09:06

VAKANCE
PDF fails

Aicinām savai komandai pievienoties
Bakalaura studiju programmas izglītības darba speciālistu
LSPA Profesionālā bakalaura augstākās izglītības studiju programmā „Fizioterapija”

Galvenie amata pienākumi:
  - Veikt studiju procesa organizēšanu (lekciju sarakstu sagatavošana);
  - Konsultēt studentus, docētājus par studiju procesa jautājumiem;
  - Nodrošināt nepieciešamās informācijas savlaicīgu pieejamību studentiem un docētājiem saistībā ar izmaiņām studiju procesā.

PRASĪBAS PRETENDENTAM:

Izglītība un pieredze
  - Augstākā izglītība (priekšrocība pretendentam ar bakalaura vai maģistra grādu veselības aprūpē)
  - Priekšrocība pretendentiem, kuriem ir pieredze rehabilitācijā veselības aprūpes jomā un/vai augstākās izglītības sistēmā.

Profesionālās iemaņas:
  - Teicamas latviešu valodas zināšanas (sarunvaloda un lietišķās sarakstes prasmes) vai Valsts valodas zināšanas C līmeņa 1. pakāpē, ja izglītība nav iegūta latviešu valodā, labas angļu valodas zināšanas;
  - MS Office datorzināšanas (t.sk. Word, Excel, Internet).

Personiskās īpašības:
  - Labas saskarsmes un organizatora spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Jums piedāvājam:
  - Stabilu, pieredzei un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas.
  - Izaugsmes iespējas un pieredzi darbā ar studentiem.
  - Darba vieta – Rīga, Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
  - Darba laiks  8.30 – 17.00

Iepriekš pateicamies visiem, kas izrādīs interesi, tomēr sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks virzīti otrajai atlases kārtai.

Darba laiks:  Pilna slodze, darba uzsākšana 10.augustā

Darba vieta:  Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006, Latvija

Kontaktinformācija: 67799541

Kontaktpersona:  Kristīne Plūme, Profesionālā bakalaura augstākās izglītības studiju programmas "Fizioterapija" kvalifikācijas vadītāja

Adrese:  Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006, Latvija

LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lv

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv