Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ELĪZA EIDA UN ROBERTS BAHMANS UZVAR LSPA XX SPORTA DEJU SACENSĪBĀS
ELĪZA EIDA UN ROBERTS BAHMANS UZVAR LSPA XX SPORTA DEJU SACENSĪBĀS Drukāt
Ceturtdiena, 12 janvāris 2017 09:20

IMG 435711.janvārī LSPA XX Studentu sporta deju sacensībās piedalījās 15 ceturtā kursa deju pāri. Konkursa uzvaras laurus plūca un pirmo Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena dāvāto kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu saņēma Elīza EIDA un Roberts BAHMANS. Savukārt Dace DIEVAITE pārī ar Edgaru GJAČU ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, kā arī Dievaite saņēma skatītāju simpātīju balvu, dejojot pārī ar Reini PAEGLI.

Konkursā “Skatītāju simpātija” nobalsoja 129 līdzjutēji un skatītāji. Ar 28 balsīm uzvarēja Dace Dievaite un Reinis Paegle, 16 balsis ieguva Vita Duļbinska un Intars Jansons, bet 12 balsis Laura Janiša un Edgars Aleksejevs.

Sacensību kopvērtējumā 2.vietā ierindojās Dace Dievaite un Reinis Paegle , 3.vietu izcīnīja Kristīne Antone un Dāvis Šmitiņš.

Pirmajā Vīnes valša kausa izcīņā 2.vietu ieguva Vita Duļbinska un Intars Jansons, bet 3.vietā uz goda pjedestāla stājās Dace Dievaite pārī ar Edgaru Gjaču.

IMG 4466 

LSPA 4.kursa studenti sporta deju sacensībās, dejoja piecas dejas – Vīnes valsi, lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča un džaivu. Konkursa norises starplaikos skatītājus ar deju paraugdemonstrējumiem izklaidēja sporta deju kluba “Elfs” un “Flamenko” dejotāji.

Sacensības organizēja un vadīja LSPA Vingrošanas katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu. Lielu darbu šo sacensību organizēšanā ieguldīja sporta deju kursa pasniedzējs Deniss Savčenko, kurš konkursu vadīja kopā ar katedras zinātnisko asistenti Diānu Krafti. Paldies par ieguldīto darbu!

Īpašs paldies sacensību galvenajam tiesnesim Aleksandram Timofejevam no sporta deju kluba “Viva” par sacensību tiesnešu komandas darba organizēšanu, kā arī sacensību tiesnešiem: no sporta deju kluba „Elfs” - Anastasijai Škļarovai, Marijai Butorovai, Igoram Ustinovam, Ksenijai Šorņikovai, Igoram Gusevam, Alisai Ļebedevai un Aleksandram Šamanovam.

Elegantāko pāri noteica žūrijas komisija: Latvijas Sporta deju federācijas Izglītības centra vadītāja Ilze Zāģere, LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, Vingrošanas katedras vadītājs, asoc. profesors Leonīds Žilinskis, LSPA deju konkursa patrons Viesturs Krauksts, LSPA Studiju departamenta vadītājs, asoc. profesors Ivars Kravalis un LSPA sporta deju sacensības tradīcijas iedibinātāja Līga Freimane.

LSPA Vingrošanas katedra īpašu pateicību par konkursa vizuālo noformējumu izsaka Mārai Valdmanei un  4. kursa studentei, gleznotājai Lindai Batņai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv