Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTI PIEDALĀS MILITĀRĀS ŠAUŠANAS SACENSĪBĀS NĪDERLANDĒ
LSPA STUDENTI PIEDALĀS MILITĀRĀS ŠAUŠANAS SACENSĪBĀS NĪDERLANDĒ Drukāt
Pirmdiena, 02 janvāris 2017 13:01

UNADJUSTEDNONRAW thumb 3c80-1024x679

LSPA studenti Kristiāns Vuļs un Dženeta Jansone decembrī piedalījās militārās šaušanas sacensības, kuras organizēja Nīderlandes Karaliskie Jūras spēki. No Latvijas sacensībās startēja četras Zemessardzes Studentu bataljona komandas. Divdesmit piecu komandu konkurencē Latvijas komandas ieņēma pirmās četras vietas!

Sacensības notika divas dienas, izpildot desmit dažādus vingrinājumus. Visi dalībnieki bija vienlīdzīgā situācijā sacensību sākumā, jo ieročus nodrošināja organizatori. Katra komanda šāva ar vieniem un tiem pašiem ieročiem, tādējādi veidojot vienlīdzīgus apstākļus visiem. Komandās darbojās divi vīrieši un divas sievietes, veicot uzdevumus ar Glock 17 (9mm) pistoli, KPOS Glock 17 (9mm), Colt C7 (5.56mm) triecienšauteni, HK 417 (7.62mm) triecienšauteni.

Kristians VulsDaudzveidīgie vingrinājumi prasīja dalībnieku ātru pielāgošanos un augstu koncentrēšanos. Lielu lomu spēlēja piešaudes sērijas, kurās bija ļauts izdarīt tikai divus šāvienus katrā pistoļu vingrinājumā un trīs šāvienus triecienšauteņu vingrinājumos, pēc kuriem bija iespēja izanalizēt tālāko šaušanas gaitu. Dažādie šaušanas stāvokļi, ieroči, temps, mērķi un distance lika koncentrēt visas precīzās šaušanas iemaņas, lai parādītu maksimāli labu sniegumu. Studentiem tas izdevās lieliski!

Individuāli augstāko rezultātu triecienšauteņu vērtējumā no Latfvijas uzrādīja Kristiāns Vuļs, kopvērtējumā ieņemot sesto vietu.

Informāciju sagatavoja: 
LSPA Slēpošanas katedras asoc. prof. Laima Saiva
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv