Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTI SVIN UZVARU STUDENTU ČEMPIONĀTĀ HANDBOLĀ
LSPA STUDENTI SVIN UZVARU STUDENTU ČEMPIONĀTĀ HANDBOLĀ Drukāt
Trešdiena, 21 decembris 2016 10:22

15628790 1134129566656829 1655442652 o

Pēc gada pārtraukuma studentiem atkal tika dota iespēja noskaidrot Latvijas spēcīgāko augstskolu handbolā. 18.decembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) telpās, pārliecinošu uzvaru izcīnīja LSPA komanda, 2.vietu ieguva Latvijas Universitātes (LU) studenti un 3.vietu Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA) komanda.

Sacensību galvenais organizators Rihards Leja informē : “Turnīram bija pieteikušās 5 augstskolas, bet dažādu apsvērumu dēļ savu dalību atsauca Liepājas Universitāte un Rīgas Tehniskā Universitāte. Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, katrs ar katru, tādā veidā nosakot labāko komandu. Čempionāts notika sportiskā garā, izbaudot spēles burvību- aizstāvēt savas augstskolas godu, spēlējot plecu pie pleca ar saviem esošajiem vai bijušajiem studiju biedriem, kas ikdienā netiek darīts - spēlējot savos klubos. Arī skatītāji netrūka šajos mačos!”

Turnīra pirmā spēle norisinājās starp LSPA un NAA komandām. Tā noslēdzās ar LSPA uzvaru - 43:27. Šajā spēlē visvairāk vārtus no LSPA komandas guva Edgars Grīnbergs (12 vārti), savukārt NAA komandā K.Meļniks (8 vārti).

Otrajā spēlē tikās LSPA un LU komandas. Arī šī spēle noslēdzās ar LSPA komandas uzvaru - 30:29. No LSPA komandas visvairāk vārtus guva Kristaps Plonis (7 vārti), no LU komandas E.Miemis (7 vārti).

Turnīra noslēdzošajā spēlē tikās LU un NAA komandas. Spēle bija ļoti līdzīga, bet beigās noslēdzās ar LU uzvaru - 39:32.

Rezultātus skatīt ŠEIT

R.Leja pauda cerību, ka nākošā gada čempionātā būs piedalīsies vismaz 5 augstskolu komandas, un čempionāts notiks vairākas dienas, kā tas bija iepriekš.

Latvijas Augstskolu sporta savienība izsaka pateicību turnīra organizatoriem Rihardam Lejam un Kristapam Plonim par uzņēmību un vēlmi studentu sportā atgriezt Handbolu.  

Informāciju sagatavoja:
turnīra organizators, LSPA maģistrantūras students Rihards Leja
un LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv