Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes PROFESORE KĻAVIŅA IZRAĒLĀ NOSTIPRINA AKADĒMISKO SADARBĪBU AR VINGEITAS INSTITŪTA ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU
PROFESORE KĻAVIŅA IZRAĒLĀ NOSTIPRINA AKADĒMISKO SADARBĪBU AR VINGEITAS INSTITŪTA ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU Drukāt
Pirmdiena, 19 decembris 2016 09:57

IMG 1549 2Lai klātienē iepazītu Izraēlas kolēģu piedāvātās sadarbības iespējas akadēmiskajā un zinātnes jomā ar LSPA, kā arī vadītu nodarbības maģistrantūras studentiem, Akadēmijas Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras profesore Aija Kļaviņa no 5. līdz 12.decembrim apmeklēja Vingeitas Fiziskās audzināšanas un sporta institūta paspārnē esošo Zinmana Sporta zinātnes koledžu.

Vizītē notikušā studiju darba ietvaros A.Kļaviņa studentus iepazīstināja ar starptautiskā pētniecības projekta "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” (nr. NFI/R/2014/070) norises gaitu un uzdevumiem, kā arī prezentēja 7 – 12 gadus vecu bērnu, ar invaliditāti, spēju novērtēšanas indikatorus dalībai fiziskās aktivitātēs un iegūto novērtēšanas rezultātu analīzes principus.

Vizītes laikā profesore apmeklēja arī nodarbības Izraēlas sporta centrā cilvēkiem ar invaliditāti.

Tiekoties ar koledžas prezidentu  prof. Ronnie Lidor, pielāgoto fizisko aktivitāšu prof. Shayke Hutzler, Ģenētiskās laboratorijas vadītāju  Dr. Sigal Ben Zaken un citu laboratoriju pētniekiem un akadēmisko personālu tika izstrādāta projekta „Erasmus +” starptautiskā mācībspēku, personāla un studentu apmaiņas programma 2017. gadam.

Sadarbība paredz februāra beigās organizēt LSPA Sporta medicīnas katedras zinātnisko asistentu - Karīnas Ostrovskas un Mārtiņa Čampas, darba vizīti Zinmana Sporta zinātnes koledžā, lai vadītu praktiskās un akadēmiskās nodarbības studentiem un apmeklētu rehabilitācijas centrus cilvēkiem ar invaliditāti.

Savukārt, no 24. līdz 29. aprīlim LSPA viesosies koledžas prezidents,  prof.  Ronnie Lidor, pielāgoto fizisko aktivitāšu prof. Shayke Hutzler un Biomehānikas laboratorijas prof. Moshe Ayalon.

2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrī LSPA Veselības aprūpes studiju programmā zināšanas papildinās students no Izraēlas, bet LSPA students dosies uz Zinmana sporta zinātnes Koledžu. 

Aijas Kļaviņas vizīte notika „Erasmus +” starptautiskās mācībspēku, personāla un studentu apmaiņas programmas ietvaros. 

Jau ziņots, ka šā gada oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pieredzes apmaiņas vizītē apmeklē Izraēlas Vingeitas fiziskās audzināšanas un sporta institūta delegācija.Vizītes viens no galvenajiem darba uzdevumiem bija apzināt un klātienē izvērtēt LSPA akadēmiskās izglītības un pētniecības iespējas sporta zinātnes un veselības aprūpes programmās, kā arī ar LSPA vadību nostiprināt šā gada sākumā uzsākto sadarbību abu augstskolu mācībspēku pieredzes apmaiņā un kopīgu pētniecisko projektu īstenošanā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,
sadarbībā ar prof. Aiju Kļaviņu

IMG 1548

DSC 0080 tn

IMG 1540

IMG 1527

DSC 0067 tn

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv