Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA VOLEJBOLA TURNĪRĀ, 16 KOMANDU KONKURENCĒ, UZVAR 2.KURSA KOMANDA “ENTUZIASTI”
LSPA VOLEJBOLA TURNĪRĀ, 16 KOMANDU KONKURENCĒ, UZVAR 2.KURSA KOMANDA “ENTUZIASTI” Drukāt
Otrdiena, 13 decembris 2016 12:23

DSC 7069

8.decembrī LSPA norisinājās tradicionālais Augstskolas volejbola turnīrs, kas pulcēja 150 studentus 16 jauktajās komandās, kurās spēlēja 4 puiši un 2 meitenes. Jāatzīmē, ka turnīrā vienu no komandām bija izveidojuši vadošie Latvijas pludmales volejbolisti, brāļi – Aleksandrs un Mihails Samoilovi.

Komandas sadalījās 4 apakšgrupās. Pēc apakšgrupu spēlēm, divas labākās komandas no katras grupas turpināja cīņu pēc viena mīnusa sistēmas.

Šogad par turnīra uzvarētājiem kļuva 2.kursa komanda “Entuziasti”, kurā spēlēja Raimonds Liniņš (2.kursa 1.grupa), Aigars Sniedzāns (2.1), Sandis Savickis (2.1), Artūrs Turiks (2.1), Ritvars Balceris (1.2), Santa Strode (4.1) un Eva Janīte (maģistrante).

2.vietu izcīnīja komanda “Džigiti un mazās”, bet 3.vietā ierindojās komanda “Preses no speķa”.

Par labākajiem spēlētājiem no nespecializācijas studentiem atzīti 1.kursa studente Linda Purviņa un 3.kursa students Dzintars Beikulis.

Turnīra laikā noritēja arī „apakšiņu” konkurss, ar uzdevumu izpildīt vienīgi apakšējās piespēles, tādā veidā izslēdzot pretējās laukuma puses spēlētāju. Sieviešu konkurencē labākā izrādījās 1.kursa studente Santa Dzene, savukārt puišu konkurencē uzvaru izcīnīja 1.līmeņa students Mihails Samoilovs.

Šogad turnīru organizēja 3.kursa volejbola specializācijas studenti Jorens Janišonis, Uģis Lasmanis, Roberts Razminovičs, Jānis Jurkāns un Raivis Mizāns sadarbībā ar docenti Dainu Krepšu un LSPA Sporta klubu.

Paldies dalībniekiem par aktīvo piedalīšanos! Īpašs paldies LSPA Sporta klubam par sarūpētajām balvām un Sergejam Saulītem par volejbola turnīra atklāšanu.

Uz tikšanos nākamajā gadā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta spēļu katedras docente Daina Krepša
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv