BIEDRĪBA “MENTOR LATVIA” IZSLUDINA MENTORU PIETEIKŠANOS 2017. GADA MENTORPOGRAMMĀM RĪGĀ, JELGAVĀ, TUKUMĀ, SALDŪ UN KULDĪGĀ Drukāt
Otrdiena, 22 novembris 2016 12:20

Mentori latviaBiedrība «Mentor Latvia» izsludina pieteikšanos 2017. gada mentorpogrammām Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Saldū un Kuldīgā. Pieteikšanās iespējama līdz nākamā gada 7. janvārim, informē programmas pārstāve Līva Rancāne. Pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu, elektroniski aicināti mentori vecumā no 25 gadiem.

Kas ir mentors? Mentors ir padomdevējs – pieaugušais, jaunieša atbalsta un uzticības persona vecumā no 25 gadiem. Mentors sniedz atbalstu jaunietim, uzklausot viņu, pavadot kopā laiku dažādās brīvā laika aktivitātēs un palīdzot jaunietim labāk sagatavoties patstāvīgas dzīves uzsākšanai.

 Tavi ieguvumi:

- gandarījums par labu darbu jauniešu un sabiedrības kopumā labā

- regulāri kopīgi bezmaksas pasākumi ar citiem mentoriem un jauniešiem radošā atmosfērā

- kabatas nauda kopīgo aktivitāšu ar jaunieti izdevumu segšanai

- lietderīgi pavadīts brīvais laiks, iespēja palīdzēt kādam jaunietim.

Kā notiek mentorprogramma? Katram jaunietim programmā tiek nodrošināts individuāls mentors. Mentor Latvia pirms programmas uzsākšanas veic individuālas intervijas gan ar mentoriem, gan jauniešiem, lai izveidotu pēc iespējas saderīgāku mentorpāri. Mentorprogramma ilgst vienu gadu, mentoram un jaunietim tiekoties vismaz divas reizes mēnesī. Mentorprogramma paredz kabatas naudu mentorpāra tikšanās un dažādu pasākumu apmeklēšanas izdevumu segšanai 168 eiro apmērā gadā.

Mentor Latvia organizē arī kopīgus izglītojošus un radošus pasākumus jauniešiem un mentoriem. Mentor Latvia atbalstītāji sniedz iespēju mentoriem un jauniešiem apmeklēt dažādus kultūras un sporta pasākumus. 

“Mentor Latvia” ir nevalstiskā organizācija, kas sniedz praktisku un emocionālu atbalstu jauniešiem, palīdzot tiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, iesaistot dažādās aktivitātēs un iepazīstinot ar reālām dzīves situācijām, tādējādi palīdzot sagatavoties patstāvīgai dzīvei. Mentorprogramma darbojas Rīgā, Tukumā, Saldū un Jelgavā, tās ideja nākusi no Zviedrijas. Ar pirmā Latvijas prezidenta mazmazdēla Aleksandra Čakstes iniciatīvu Mentorprogramma kopš 2010.gada darbojas arī Latvijā.

Mentors

Mentor Latvia
Alberta iela 13
c/o DOTS, 6. stāvs
LV -1010, Rīga, Latvija
+371 200 33 400
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
www.mentor.lv 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv