Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDENTI DAUGAVAS KRASTOS STIPRINA EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES
STUDENTI DAUGAVAS KRASTOS STIPRINA EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES Drukāt
Pirmdiena, 14 novembris 2016 14:38

IMG 4238

Lai kopīgi izbaudītu Patriotu nedēļas noskaņas Latvijā, vairāk nekā 40 LSPA studenti, docētāji un Rīgas skolēni, 12.novembrī, devās braucienā gar Daugavu līdz pat Daugavpilij. Mācību ekskursija „Daugava, Latvijas likteņupe” notika studiju kursa „Ekskursiju plānošana un gida darbība” ietvaros. To organizēja rekreācijas kvalifikācijas 4.kursa studenti.

Studenti, sadarbībā ar docenti Ingrīdu Smuko, izstrādāja tēmai atbilstošu maršrutu, kas ekskursantus veda gar Daugavas krastiem. Maršrutā tika iekļauti tādi apskates objekti, kā Daugavas muzeja komplekss Doles salā, Skrīveru saldumu ražotne, Latgales amatniecības centrs un Stikla muzejs Līvānos. Tika apmeklēts arī Daugavpils cietoksnis un tajā esošais Marka Rotko mākslas centrs, kurā izstādītas mākslinieka darbu reprodukcijas un oriģināldarbi. 

Ekskursijas laikā studentiem bija iespējas pilnveidot dažādas rekreācijas speciālistam nepieciešamās prasmes - organizatora, grupas vadītāja, oratora  un gida prasmes. Studenti bija sagatavojuši interesantu stāstījumu par apdzīvotajām vietām Daugavas krastos, iepazīstinot ar teikām un nostāstiem par vietu vēsturisko izcelsmi.

No LSPA docētāju saimes, ekskursijā piedalījās docentes Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa, kā arī 36 studenti un 8 Rīgas skolu audzēkņi.

Organizatori izsaka pateicību visiem pasākuma dalībniekiem, jo īpaši LSPA Saimniecības daļas direktorei Valdai Kursai  par transporta nodrošināšanu, ekskursijas veiksmīgai norisei.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docente Ingrīda Smukā
Foto: Ēriks Aļaškēičs, Ingrīda Smukā, Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv