Uz sākumu Jaunumi Studentiem REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS 2.KURSA STUDENTI PRAKTIZĒ TAUTISKO PASĀKUMU ORGANIZĒŠANU
REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS 2.KURSA STUDENTI PRAKTIZĒ TAUTISKO PASĀKUMU ORGANIZĒŠANU Drukāt
Piektdiena, 11 novembris 2016 13:36

IMG 6191Lai tuvāk iepazītos ar senlatviešu tradīcijām, kā arī gūtu pieredzi pasākuma organizēšanā un vadīšanā, ceturtdien - 10.novembrī, LSPA 2.kursa rekreācijas speciālisti, sadarbībā ar Dr. paed., docenti Ingrīdu Smuko, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā rīkoja Mārtiņdienas svinības. Pasākumu vadīja LSPA 2.kursa studenti Kristiāns Mežals un Linda Purviņa.

Mārtiņdienu Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā ieskandināja 31 LSPA rekreācijas kvalifikācijas students. Piedalījās arī Dr. paed., docente Inga Liepiņa. Pasākuma organizatori bija sagatavojuši nelielu ekskursiju pa muzeja teritoriju, apvienojot senlatviešu tradīcijas ar rekreatīvām aktivitātēm. Organizatori dalībniekiem radīja Mārtdiņdienas svētku sajūtas, sniedzot priekšstatu par Mārtiņdienas nozīmi zemnieku darbā.

Pēc aktivitātēm Brīvdabas muzejā, organizatori dalībniekus cienāja ar piparmētru tēju un ābolu rausi. Dalībniekiem bija iespēja arī sasildīties omulīgajā Kurzemes zvejniekmājā „Lurķi”.

Mēs, 2.kursa studenti un pasākuma organizatori, sakām lielu paldies, pasākuma dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos Mārtiņdienas svinībās un Ingrīdai Smukajai par palīdzību šī pasākuma organizācijā. Īpašu paldies sakām Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja administrācijai un „Lurķu” saimniekam par silto uzņemšanu.

Pasākuma organizēšanā gūtā pieredze mums palīdzēs nākamo rekreācijas pasākumu organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa studenti
Kristiāns Mežals un Zanda Šķetika

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv