Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SENĀTU ARĪ TURPMĀK VADĪS PROFESORS ULDIS GRĀVĪTIS
LSPA SENĀTU ARĪ TURPMĀK VADĪS PROFESORS ULDIS GRĀVĪTIS Drukāt
Piektdiena, 04 novembris 2016 12:22

Senats 2016

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) jaunievēlētais Senāts, 3.novembrī notikušajā pirmajā sēdē, par Senāta priekšsēdētāju uz trīs gadu pilnvaru termiņu ievēlējis profesoru Uldi GRĀVĪTIS. Par priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti Akadēmijas rektors, profesors Jānis ŽĪDENS un zinātņu prorektors, profesors Juris GRANTS, par Senāta zinātnisko sekretāri ievēlēta docente Irēna DRAVNIECE.  

Senāts uz 3 gadiem ievēlējis arī LSPA Akadēmiskā personāla komisiju, kuras sastāvā darbosies Sporta medicīnas katedra vadītājs, profesors Viesturs LĀRIŅŠ, Vieglatlētikas katedras vadītāja, profesore Ilze AVOTIŅA, Senāta zinātniskā sekretāre, docente Irēna DRAVNIECE, LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs, docents Sergejs SAULĪTE un prorektori, profesori Andra FERNĀTE un Juris GRANTS.

Senāta sēdē apstiprināti arī studentu uzņemšanas darba grafiki nākamajam studiju gadam, uzklausīta LSPA Sporta kluba atskaite par sporta darbu pagājušajā studiju gadā, apstiprināts studiju virziena «Veselības aprūpe» pašnovērtējuma ziņojuma  par pagājušo studiju gadu, kā arī izskatīti citi Akadēmijai būtiski jautājumi. 

Jaunais Senāts, kurā darbojas 33 vēlēti Akadēmijas personāla un studentu izvēlēti senatori, uz trīs gadiem ievēlēts LSPA Satversmes sapulcē, šā gada 20.oktobrī.

LSPA Senāta uzdevums ir apstiprināt kārtību un noteikumus visās akadēmijas darbības jomās – studiju, zinātniskajā, sporta, pārvaldes, finanšu un saimnieciskajā. Senāta lēmumi ir obligāti izpildei akadēmijas personālam un studentiem.

Senāta sēdes ir atklātas. Sēdēs var piedalīties akadēmijas docētāji,  darbinieki un studenti viņus interesējošos jautājumos.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv