Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA TOPOŠIE SPORTA SPECIĀLISTI IEPAZĪST VIENU NO AKTUĀLĀKAJIEM FITNESA NODARBĪBU VEIDIEM - NIKE TRAINING CLUB (NTC)
LSPA TOPOŠIE SPORTA SPECIĀLISTI IEPAZĪST VIENU NO AKTUĀLĀKAJIEM FITNESA NODARBĪBU VEIDIEM - NIKE TRAINING CLUB (NTC) Drukāt
Trešdiena, 26 oktobris 2016 17:27

IMG 381426. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas topošie fitnesa speciālisti mācību-treniņa nodarbībā iepazinās ar vienu no aktuālākajiem fitnesa nodarbību veidiem pasaulē - Nike Training Club, jeb NTC. Ar studentiem tikās Sandra Raju - vadošā NTC trenere Baltijā. Nodarbību studentiem nodrošināja LSPA Smagatlētikas katedra sadarbībā ar NTC oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā.

Nike Training Club (NTC) ir pasaulē populārs treniņu koncepts, jau vairākus gadus pieejams arī Latvijā. NTC ir iedvesmojies no sporta, tas attīsta un uzlabo piecas svarīgākās fiziskās īpašības: spēku, ātrumu, izturību, veiklību un lokanību, kā arī palīdz zaudēt svaru, uzlabo muskuļu spēku un vispārējo labsajūtu. Vispārattīstošie vingrinājumi parasti tiek pildīti uz laiku, tie neprasa dažāda inventāra izmantošanu, līdz ar to NTC elementus var pildīt visur - mājās, sporta zālē, brīvā dabā u.c..

Tie ir piemēroti dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem, no iesācējiem līdz augstas klases sportistiem, gan vīriešiem, gan sievietēm.

Arī LSPA studenti un mācībspēki, kuri piedalījās nodarbībā, atzina NTC demo nodarbību par noderīgu un pauda gandarījumu par iespēju klātienē apgūt noteiktu treniņa konceptu kopā ar augstākā līmeņa speciālisti šajā jomā.

Īpašs paldies par sadarbību LSPA fitnesa speciālistei Aleksandrai Čuprikai un SIA “Viva Sport” mārketinga vadītājai Inesei Naglei.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv