Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA PĀRSTĀVJI DIVAS DIENAS KĀJO UZ POKAIŅU MEŽU
LSPA PĀRSTĀVJI DIVAS DIENAS KĀJO UZ POKAIŅU MEŽU Drukāt
Otrdiena, 18 oktobris 2016 10:11

WP 20161014 09114. un 15. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3. kursa topošie rekreācijas speciālisti sadarbībā ar docenti Ingu Liepiņu devās divu dienu kājnieku pārgājienā no Dobeles līdz teiksmainajam Pokaiņu mežam. Pārgājienā piedalījās 32 dalībnieki, tai skaitā arī profesore Daina Krauksta un docente Ingrīda Smukā. Divās dienās tika noieta vairāk nekā 30 km gara distance.

Pārgājiena maršruts sākās Dobelē ar Klūgu ģimenes ainavu dārza un Dobeles vecpilsētas un viduslaiku pilsdrupu apskati. Tālākais ceļš veda pa Ķestermežu, gar Bērzes upi uz Zemnieku saimniecību “Rūķīšu tēja" -  vienu no Latvijā lielākajām saimniecībām, kur audzē ārstniecības augus. Pirmās dienas pārgājiens noslēdzās pie Apguldes arodvidusskolas, kurā LSPA pārgājiena grupa pārnakšņoja.

Otrās dienas maršruts sākās ar rīta rosmes aktivitātēm. Dienas galvenais uzdevums bija sasniegt Pokaiņu mežu, kas dienas otrajā daļā tika izdarīts. Pokaiņu mežu uzskata par senlatviešu svētvietu ar spēcīgu enerģētisko lauku, kurā studenti “uzlādēja baterijas” un guva iedvesmu nākošajiem LSPA rekreācijas pasākumiem.

Pārgājiena vadītājs: LSPA 3.kursa students Mārtiņš Strazdiņš

Informāciju sagatavoja: LSPA 3.kursa studentes, pārgājiena dalībnieces Valērija Letunova un Kristīne Prave

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv