Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes KARJERAS NEDĒĻĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA
KARJERAS NEDĒĻĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA Drukāt
Piektdiena, 14 oktobris 2016 14:49

IMG 3650

Vispārizglītojošo izglītības iestāžu “Karjeras nedēļas” ietvaros, no 10. līdz 14. oktobrim, arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zinātnes un veselības aprūpes speciālisti tikās ar Rīgas skolēniem, kuri viesojās mūsu Akadēmijā ar mērķi izvēlēties un tuvāk iepazīt savu nākotnes profesiju.

LSPA apmeklēja Juglas vidusskolas 2.klases kolektīvs, kā arī Rīgas 74.vidusskolas 10.klases skolēni, kuri savu nākotni saista ar studijām sporta zinātnē.

Skolēni LSPA devās izglītojošās ekskursijās pa Akadēmijas telpām, apskatīja sporta zāles, fizioterapijas kabinetu un pētnieciskās laboratorijas, galveno uzmanību veltot nākotnes profesiju iepazīšanai radošā un atraktīvā vidē.

Paldies par pasākuma organizēšanu LSPA rektoram Jānim Žīdenam, profesorei Agitai Ābelei, izglītības metodiķei Austrai Kurkinaitei, profesoram Leonīdam Čuprikam, pētniekiem Edgaram Bernānam un Ērikam Visockim, docentam Sergejam Saulītem  un citiem Karjeras dienu atbalstītājiem par iespēju skolēniem labāk iepazīt LSPA darbu un piedāvātās studiju iespējas.

Karjeras nedēļas pasākumus jau piekto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm. 2016. gadā Karjeras nedēļas tēma ir "ES BŪŠU darba tirgū".

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv