Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDENTI GANDARĪTI PAR IESPĒJU ZIEDOT ASINIS
STUDENTI GANDARĪTI PAR IESPĒJU ZIEDOT ASINIS Drukāt
Ceturtdiena, 13 oktobris 2016 08:19

IMG 3618

Valsts Asinsdonoru centrs pateicas visiem Akadēmijas studentiem, kuri 12.oktobrī atrada laiku un pauda vēlēšanos nodot asinis, piedaloties LSPA Studentu pašpārvaldes organizētajā Asins donoru dienā. Ziedojot savas asinis, esat palīdzējuši 105 cilvēkiem, jo viena donora asins deva spēj izglābt trīs cilvēku dzīvības!

Ar vēlmi nodot asinis vakar piereģistrējušies 45 studenti, taču 10 interesentiem atteikts pēc ārsta pārbaudēm vai trūkstošajiem dokumentiem.

Studenti pauda gandarījumu par iespēju ziedot asinis, uzsverot, ka katru dienu nesanākot paveikt kādu labu darbu, tāpēc izmantojot “labo darbu” iespēju, kā arī uzsvēra, ka asins nodošana uzlabo veselību, jo palīdz tām atjaunoties.

Arī LSPA vadība izsaka pateicību visiem donoriem, kuri atsaucās Akadēmijas organizētajai akcijai un izjuta gandarījumu par padarīto.

2016.gadā šī jau bija trešā Asins donoru diena.

IMG 3635

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv