VALSTS POLICIJA SADARBĪBĀ AR LSPA ATKLĀJ PROJEKTA “ROKU ROKĀ” 6. SEZONU Drukāt
Sestdiena, 08 oktobris 2016 15:21

Roku roka projekts 2016 atklatsOktobra sākumā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinājās projekta “Roku rokā” 6. sezonas atklāšana. Projekta mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida izpratni jauniešu vidū, iesaistot viņus sportiskās aktivitātēs un mazinot noziedzības un atkarību riskus. Jauniešiem bija iespēja parādīt savas sportiskās spējas un veiklību dažādās LSPA studentu un mācībspēku sagatavotās stafetēs un uzdevumos. Mūsu Akadēmija projekta aktivitātes atbalsta jau trešo sezonu.

Šogad projektā piedalās 13 komandas, kurās ir pārstāvji no Jāņa Poruka vidusskolas, Rīgas Sociālā dienesta Dienas centriem un Rīgas pašvaldības un jauniešu centra struktūrvienībām. Komandām bija jāpilda LSPA studentu sagatavotie uzdevumi sešās dažādās stafetēs, tostarp balona mešanā pa apli, bumbiņu mešanā mērķī, lēkšanā uz bumbas apkārt šķēršļiem un florbolā. Tā kā komandu skaits ir nepāra, tad to komandu, kurai konkrētajā brīdī nebija jābūt nevienā stafetē, ar dažādām rotaļām izklaidēja Valsts policijas runcis Rūdis un bebrs Bruno, kā arī hokeja komandas “Rīgas Dinamo” talismans.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs “Ziemeļi” projektā piedalās jau 4. gadu, centra sociālā darbiniece Mārīte Šīre: “Bērniem ir lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas, kā arī mācīties sastrādāties komandā, kas ir ļoti svarīgi nākotnē. Bērni šāda veida pasākumos iegūst kontaktus ar citiem vienaudžiem, kas ir visnotaļ būtiski bērnu attīstības procesā. Tieši tāpēc esam priecīgi, ka mums ir dota iespēja šeit piedalīties un padarīt bērnu ikdienu krāsaināku. Mūsu jauniešu centra bērni šo notikumu un katru projekta posmu gaida ar nepacietību.”

Projekta atklāšanā dalībniekus uzrunāja Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Bukēvičs, Rīgas sociālā dienesta vadītāja vietniece Guna Eglīte un LSPA docente Inta Bula-Biteniece. Pasākumu vadīja Rīgas Dinamo tehniskais direktors Armands Simsons.

Paldies LSPA docentei Intai Bulai-Biteniecei un vieslektorei Ilzei Spīķei, kā arī LSPA 2.kursa studentiem, par ieguldīto darbu un aktīvu iesaistīšanos pasākuma organizēšanā.

Jau tradicionāli Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Nepilngadīgo Prevencijas nodaļa sadarbībā ar HK “Rīgas Dinamo” pārstāvjiem, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, A/S “Sadales tīkls”, A/S “Latvijas gāze” un Rīgas Sociālo dienestu organizē sacensības skolēniem, kas norisinās, vairākos posmos līdz pat pavasarim.

Nākamais posms notiks novembrī sadarbībā ar A/S “Sadales tīkls”.

Attēlus no projekta “Roku rokā VI” atklāšanas var aplūkot šeit: 
https://www.flickr.com/…/valstspol…/albums/72157671361100894

Informāciju apkopoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv