Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA STUDENTI LATVIJAS RADIO PAR PSIHOLOĢISKĀS SAGATAVOTĪBAS NOZĪMI SPORTISTU STARTOS
LSPA STUDENTI LATVIJAS RADIO PAR PSIHOLOĢISKĀS SAGATAVOTĪBAS NOZĪMI SPORTISTU STARTOS Drukāt
Pirmdiena, 10 oktobris 2016 13:04

Psihologi 2016

Latvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, Latvijas radio raidījuma “Kā labāk dzīvot” žurnālists Elvis JANSONS uz sarunu par psiholoģiskās sagatavotības nozīmi sportistu startos bija aicinājis LSPA studentus, topošos psiholoģiskās sagatavošanas trenerus - kamaniņu braucēju, treneri un inženieri Mārtiņu RUBENI un LSPA Psiholoģiskās sagatavotības trenera maģistratūras studentus Eviju REINI (maratona skrējēja) un Kristianu AVOTIŅU, kurš sekmīgi vadījis Latvijas regbija-7 izlases (U-18) psiholoģiskās sagatavotības procesu startam Eiropas čempionātā.

Raidījumā “Kā labāk dzīvot” veidotāji skaidroja - cik liela nozīme ir sportistu psiholoģiskai noturībai un sagatavotībai, kādi ir sporta psihologa darba pienākumi un atbildības.

Savukārt 10.oktobrī LSPA notika seminārs „Aktuālās problēmas sportistu psiholoģiskajā sagatavošanā”, kuri apmeklēja vairāk nekā 50 interesenti. Semināru vadīja sporta psiholoģe, LSPA profesore Žermēna VAZNE, ar referātiem uzstājās Latvijas psiholoģiskās sagatavošanas treneri: Einārs PIMENOVS, Katrīne VOLGEMUTE, Kristiāns AVOTIŅŠ un Evija REINE, kuri, kā esošie un topošie psiholoģiskās sagatavotības treneri pēta sportistu pašpārliecinātības un ticība sev trūkuma iemeslus; trauksmes un stresa mazināšanas iespējas, vizualizācijas praktisko nozīmi treniņu un sacensību procesā, kā arī daudzus citus jautājumus.

Kā ziņots no 7. līdz 15. oktobrim norisināsies pēc skaita jau ceturtās Psiholoģijas dienas. Šogad psihologu rīkotos pasākumus apvienos aizraujošas diskusijas, bezmaksas konsultācijas, radošas darbnīcas, kā arī citi interesanti un vērtīgi pasākumi, kas norisināsies visā Latvijā!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv