10.OKTOBRĪ LSPA NOTIKS BEZMAKSAS SEMINĀRS PAR AKTUALITĀTĒM SPORTISTU PSIHOLOĢISKAJĀ SAGATAVOŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 15 septembris 2016 14:08

sPORTA psihologija 2016Latvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, pirmdien - 10.oktobrī, no pulksten 10:10 līdz 11:30, LSPA 2.stāva, 226.telpā notiks psiholoģijas seminārs „Aktuālas problēmas sportistu psiholoģiskajā sagatavošanā”, kurā aicināti piedalīties Akadēmijas studenti un personāls, kā arī sportisti, treneri, psihologi, sportistu vecāki un citi interesenti.

Semināru vada: sporta psiholoģe, LSPA profesore Žermēna Vazne un Latvijas psiholoģiskās sagatavošanas treneri: Einārs Pimenovs, Evija Reine, Kristiāns Avotiņš un Katrīne Volgemute.

Sīkāku informāciju skatīt:
www.sportapsihologija.lv
http://www.psihologijasdienas.lv

Semināra saturs:

Prof. Žermēna Vazne – sporta psiholoģijas zināšanu praktiska pielietošana, kā papildus “veiksmes atslēga” sportā.

Einārs Pimenovs – savstarpējā mijiedarbība starp sportistu un psiholoģiskās sagatavotības treneri/sporta psihologu treniņu procesā; savstarpējās trenera un audzēkņu attiecību likumsakarības - grupas noskaņojums, audzēkņu motivācija un rezultātu sasniegšana sacensībās.
Vizualizācijas nozīme džudo.

Evija Reine – sieviešu psiholoģija maratona distancē.

Katrīna Volgemute – vizualizācijas praktiskā nozīme kalnu slēpošanā.

Kristiāns Avotiņš - Latvijas regbija-7 izlases (U-18) psiholoģiskās sagatavošanās process dalībai Eiropas čempionātā. Empīriskā pieredze.

Kā ziņots no 7. līdz 15. oktobrim norisināsies pēc skaita jau ceturtās Psiholoģijas dienas. Šogad psihologu rīkotos pasākumus apvienos aizraujošas diskusijas, bezmaksas konsultācijas, radošas darbnīcas, kā arī citi interesanti un vērtīgi pasākumi, kas norisināsies visā Latvijā!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv