Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas XXI Universiāde badmintonā Jelgava, 27.11.2010.
Latvijas XXI Universiāde badmintonā Jelgava, 27.11.2010. Drukāt
Pirmdiena, 06 decembris 2010 10:28

Sestdien, 27.novembrī Jelgavā norisinājās Latvijas XXI Universiādes sacensības badmintonā. Sieviešu konkurencē kopvērtējumā zelta medaļu izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentes, otro vietu ieguva – RTU, bet LSPA badmintonistes ierindojās trešajā vietā.

Vīriešu konkurencē pārāki bija sportisti no Rīgas Tehniskās universitātes. Otro vietu ieguva LLU, bet trešo vietu – Banku augstskolas studenti.

Sievietēm individuāli 1.vietu izcīnīja mūsu akadēmijas studente Aļesja Hanakovska, 2.vietā ierindojās Ieva Žavnere no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bet 3.vietā - RTU badmintoniste Līva Deksne.

Vīriešiem individuālajās sacensībās nepārspēts palika mājinieks Elvis Pētersons. Otro vietu izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes badmintonists Jānis Mētra, trešais – Artūrs Zaicevs no Banku Augstskolas.

Ar katru gadu samazinās dalībnieku skaits šajā skatāmajā sporta veidā un arī skatītāju LLU sporta kompleksa sporta zālē nebija. Viskuplākais dalībnieku skaits bija no LLU un RTU. Pārsteidzoši, bet dalībnieku vidū nebija neviena dalībnieka no lielākās valsts augstskolas – Latvijas Universitātes!

Apsveicam Aļesju ar uzvaru sieviešu konkurencē!

 Informāciju sagatavoja Vieglatlētikas katedras lektore S.Škutāne
Izmantotie materiāli: www.studentusports.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv