Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes STUDENTU MINIFUTBOLA KAUSA IZCĪŅĀ UZ GODA PJEDESTĀLA ABAS LSPA KOMANDAS
STUDENTU MINIFUTBOLA KAUSA IZCĪŅĀ UZ GODA PJEDESTĀLA ABAS LSPA KOMANDAS Drukāt
Svētdiena, 25 septembris 2016 17:02

14470513 1340291309339008 400324703478845674 n

Sestdien, 24. septembrī, Elektrum Olimpiskā centrā 5. gadu risinājās tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais studentu minifutbola kausa izcīņas turnīrs (6:6), kurā desmit dalībnieču konkurencē triumfēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) otrā komanda, savukārt LSPA piirmā komanda izcīnīja 3.vietu.

Desmit sacensību dalībnieces ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās pa piecām katrā, savukārt pēc priekšsacīkšu posma divas labākās grupu komandas turpināja cīnīties par godalgotajām vietām pusfinālos, trešo un ceturto pozīciju īpašnieces pēc līdzīga formāta noskaidroja vietu sadalījumu no piektās līdz astotajai, kamēr noslēdzošo pozīciju ieguvējām sacensības bija beigušās.

A apakšgrupas ietvaros spēkiem samērojās Latvijas Jūras akadēmija (LJA), “LSPA 2”, Ventspils Augstskola (VeA), Latvijas Universitāte (LU) un Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), kamēr B grupā izloze kopā saveda “LSPA 1”, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA), Transporta un sakaru institūtu (TSI), Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu (UCAK) un Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga).

Grupu turnīra stadijā A grupā ritēja ļoti spraiga spēkošanās, ko apliecina arī fakts, ka četras vadošās komandas izkārtojās vien trīs punktu intervālā. Visvairāk jeb deviņus punktus savāca “LSPA 2” un “VeA”, kuras četras spēlēs kaldināja pa trim panākumiem un attiecīgi vienā mačā piedzīvoja neveiksmi. Tā kā savstarpējā cīniņā veiksmīgāki ar rezultātu 3:1 izrādījās ventspilnieki viņi arī ieņēma pirmo vietu, savukārt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas otrā vienība pusfinālam kvalificējās kā otra labākā grupas pārstāve. Pa sešiem punktiem savāca “LJA” un “LU”, ieņemot attiecīgi trešo un ceturto pozīciju, savukārt “RSU” punktus gūt tā arī nespēja, piedzīvojot zaudējumus visās četrās spēlēs.

Tikmēr B grupā ar trim panākumiem un vienu neizšķirtu līderes godu iemantoja “RTA”, par punktu apsteidzot “LSPA 1”, līdz ar to kļuva skaidrs, ka pusfināls noritēs ar divu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pārstāvēto vienību piedalīšanos. Kā trešā labākā komanda apakšgrupā finišēja piecus punktus sakrājusī “SSE”, par punktu mazāk izdevās izcīnīt “UCAK”, bet bešā palika sastāva komplektēšanas problēmu vajātā “TSI” vienība. Pēdējā sāka turnīru ar 1:8 zaudējumu “SSE”, spēlējot divu cilvēku skaitliskajā mazākumā, taču pēcāk papildus sastāva problēmām pievienojās arī savainojumi (otro maču pret “RTA” šī iemesla dēļ neizdevās pabeigt), un “TSI” nācās noslēgt sacensības ārpus konkurences, izmantojot turnīra reglamenta prasībām neatļautu futbolistu un saņemot tehniskos zaudējumus arī divās atlikušajās cīņās.

Pusfināla kārtā ventspilnieki ar rezultātu 3:1 uzveica “LSPA 1”, savukārt “LSPA 2” pēc pamatlaikā piedzīvotā neizšķirta pret “RTA” triumfēja “pendeļu” sērijā – 3:2. Mačā par trešo vietu “LSPA 1” reabilitējās par neveiksmi pusfinālā, sarūgtinot “RTA” (2:0), bet fināla dueļa pamatlaikā vārti gūti netika – arī šeit nācās izpildīt pēcspēles sitienus, kur sportiskā veiksme uzsmaidīja “LSPA 2” (2:0), kas tādējādi otrajā pozīcijā atstāja “VeA”.

Turnīrā par 5.-8. vietu vislabāk sekmējās “LJA”, kas vispirms pusfinālā pieveica “UCAK” (2:1), bet pēcāk ar 4:3 pārspēja arī “LU”, kas līdz ar to palika sestajā vietā. Cīņā par septīto pozīciju “UCAK” ar 3:1 lika kapitulēt “SSE”.

Uzreiz pēc sacensību noslēguma risinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija, kur sacensību labākās četras komandas tika sveiktas ar kausiem, bet pirmais trijnieks vēl papildus tiem ar medaļām un speciālo dāvanu no turnīra atbalstītāja fotoskolas “PORTRET.LV” – komandas foto sesiju.

Tāpat ar piemiņas diplomiem tika sveikti visi sacensību spēlētāji, bet komandas – ar kausiem.

Par turnīra labāko vārtu guvēju tika atzīts sešus vārtus guvušais Valērijs Kargaļcevs no “RTA”, bet tikpat reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtināja arī Eduards Martins (“LJA”) un Pāvels Lavrentjevs (“LU”). Meistarīgākā vārtsarga godu organizatori atvēlēja vicečempiones “VeA” pārstāvim Tomam Rubezim, par labāko menedžeri/treneri tika atzīts Visvaldis Janelis (“UCAK”), kamēr par vērtīgāko turnīra futbolistu kļuva čempiones “LSPA 2” spēlētājs Bruno Bērziņš.

Kā ziņots, sacensību galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus no Latvijas augstskolu vidus.

Arī pērnā gada turnīrā septiņu dalībnieču konkurencē uzvaras laurus plūca LSPA vienība.

Vairāk informācijas par studentu sacensībām ir RFF mājaslapā www.riga.lff.lv

Turnīra rezultāti

 Dalībnieku foto

 Turnīra foto 1.albums

 Turnīra foto 2.albums

 Turnīra foto 3.albums

 Turnīra video

Informācija no Rīgas Futbola federācijas Interneta resursiem
www.rff.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv