Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes OLIMPISKĀ RĪTA VINGROŠANA VIENO 216 LSPA STUDENTUS UN DOCĒTĀJUS
OLIMPISKĀ RĪTA VINGROŠANA VIENO 216 LSPA STUDENTUS UN DOCĒTĀJUS Drukāt
Piektdiena, 23 septembris 2016 13:37

23.septembrī jau tradicionāli arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Olimpiskā diena Latvijā. Tajā 216 studenti un akadēmijas darbinieki veica rīta vingrošanu un 31 komanda piedalījās 3:3 volejbola turnīrā.

OD 2016 h

Olimpiskās dienas rītā studenti pulcējās LSPA stadionā, kur visus uzrunāja LSPA rektors Jānis Žīdens, Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, LSPA absolvents un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Ivans Klementjevs. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas un olimpiskā karoga pacelšanas, studenti un docētāji mūzikas ritmā, reizē ar visu Latviju, veica Olimpisko rīta vingrošanas kompleksu.

Pēc kopīgās vingrošanas, 31 Akadēmijas audzēkņu komanda sāka sacensības volejbola turnīrā.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs dāvanā saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt uzvarētājas komandas volejbola turnīrā ieguva LSPA un Latvijas Olimpiskās akadēmijas balvas un diplomus.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja, bet LSPA tās organizēšanā aktīvi iesaistījās Vadības katedra, Sporta spēļu katedra un Latvijas Olimpiskā akadēmija. Paldies!

 

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv