Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA NOSARGĀ LATVIJAS AUGSTSKOLU KAUSU AIRĒŠANĀ. APSVEICAM!
LSPA NOSARGĀ LATVIJAS AUGSTSKOLU KAUSU AIRĒŠANĀ. APSVEICAM! Drukāt
Pirmdiena, 19 septembris 2016 08:37

Airetaji 2016

17.septembrī, aktīvās atpūtas un sporta festivāla “Rīgas Sporta nakts” laikā, Rīgas kanālā jau piekto reizi risinājās - „Latvijas Augstskolu kauss airēšanā 2016”, kurā pārliecinošus uzvaras laurus plūca Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vīru un dāmu komandas, saglabājot čempionu titulu arī šajā gadā. Apsveicam un lepojamies!

Airēšanas sacensībās startēja 8 komandas – trīs meiteņu un piecas puišu komandas no LSPA, Latvijas Universitātes, Nacionālās Aizsardzības akadēmija, Rīgas Stradiņa universitātes, biznesa augstskolas “Turība” un Rīgas Tehniskās universitātes.

Izcinot Akadēmijai 1. vietu, LSPA Sporta nakts meiteņu komandā “Amazones” airēja: Linda Celmiņa, Kristīne Putniņa, Anna Karasa, Zane Putniņa , Jeļizaveta Simačeva, Baiba Silicka, Daniela Kondratova un Laura Aļaškeviča. RSU airētājas izcīnīja 2. vietu, bet “Turība” 3. vietu.

LSPA Sporta nakts 1. vīru komandā, kura uzvarēja sacensību – par laivas tiesu apsteidzot savus sīvākos sāncenšus no Nacionālās Aizsardzības akadēmijas, startēja: Dāvis Veikšāns, Emīls Buliņš, Hedijs Vents Brunēvics, Rūdolfs Segliņš, Roberts Akmens, Vasilijs Andriško, Boriss Lonskis un Aldis Artūrs Vilde.

Airetaji 2016 2jpg

Savukārt LSPA 2. vīru komandā, kura izcīnīja 3. vietu, startēja: Pēteris Viļums, Reinis Upenieks, Sergejs Fjodorovs, Viktors Krainovs, Reinis Rudzītis, Reinis Garkalns, Elvijs Agrums un Vidars Vimbsons.

Jāatzīmē, ka sacensību galvenā tiesneša pienākumus jau otro gadu pildīja LSPA 4.kursa students, topošais smaiļošanas un kanoe airēšanas treneris Juris Apters.

Paldies par līdzdalību airēšanas sacensībās iesaistītajai LSPA docentei Antrai Gulbei, kura arī šogad prasmīgi nokomplektēja akadēmijas airēšanas komandas .

Jau ziņots, ka 2015. gadā Latvijas Augstskolu kauss airēšanā, aizceļoja pie LSPA  komandām. 2014. gadā mūsu puišu komanda kausu zaudēja, jo ierindojās 2.vietā, bet meitenes sagalbāja līderu pozīcijas. Iepriekšējos divus gadus (2013., 2012.g.) mūsu Akadēmijas vīri un dāmas izrādījās pārliecinoši spēcīgākie augstskolu airētāji.