21.SEPTEMBRĪ OĻEGA LATIŠEVA – FIBA KATEGORIJAS TIESNEŠA, LEKCIJA-DISKUSIJA PAR BASKETBOLA TIESNEŠA CEĻU NO JAUNATNES LĪGAS LĪDZ OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM. NĀC, UN PIEDALIES! Drukāt
Ceturtdiena, 01 septembris 2016 10:23

LatisevsTrešdien – 21. septembrī, LSPA Sporta spēļu katedra organizē tikšanos un lekciju-diskusiju ar vienu no vadošajiem FIBA tiesnešiem, divkārtēju olimpisko basketbola turnīru (Rio 2016., Londona 2012.) tiesātāju, Oļegu LATIŠEVU. Lekcijas-diskusijas tēma „Basketbola tiesneša ceļš no jaunatnes līgas līdz Olimpiskajām spēlēm”.

Tikšanās ar O.Latiševu 21. septembrī notiks LSPA 205. auditorijā, pulksten 08:30. Aicināti visi interesenti, jo īpaši kvalifikācijas „Basketbola vecākais treneris” studenti.

Latvijas basketbola tiesnesis Oļegs Latiševs šā gada augustā otro reizi karjerā tiesāja olimpisko spēļu turnīru Olimpiādes spēlēs Riodežaneiro. Latiševs pirmo olimpisko pieredzi guva pirms četriem gadiem Olimpiādes spēlēs Londonā, kad tiesāja septiņas spēles.

Riodežaneiro vīriešu un sieviešu basketbola turnīru spēles vadīja 30 FIBA uzaicinātie tiesneši, starp kuriem bija 10 eiropieši. Latiševs bija vienīgais Baltijas valstu pārstāvis olimpiskā basketbola tiesnešu saimē.

Latiševs tiesāja arī 2010. un 2014. gada Pasaules kausa izcīņas spēles, kā arī strādājis daudzos Eiropas čempionātos. Latiševs jau vairākus gadus arī apkalpo ULEB Eirolīgas spēles.

Sīkāka informācija:
LSPA Sporta spēļu katedrā 
vai pie docenta Jāņa Rimbenieka, 67543417

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv