“Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” Drukāt
Ceturtdiena, 15 septembris 2016 09:26

Pecdoktoranturas atbalsts

 

LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJA izsludina pieteikšanos uz priekšatlasi darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā” 1.1.1.2. pasākuma “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” pētniecības pieteikumu atlases kārtas pētniecības pieteikumu iesniegšanai Valsts izglītības attīstības aģentūrā (turpmāk tekstā – VIAA) no 15.09.2016. līdz 17.10.2016.

Specifiskā atbalsta mērķa pasākuma īstenošanu reglamentē Ministru kabineta 2016. gada 19. janvāra noteikumi Nr.50.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas(turpmāk – LSPA) Pēcdoktorantu pieteikumu priekšatlases konkursa mērķis ir atlasīt pēcdoktorantus, ievērojot SAM MK noteikumu 25.1. apakšpunktā noteiktās prasības, pētniecības pieteikumu iesniegumu sagatavošanai un pētniecības pieteikuma īstenošanai atbilstoši LSPA cilvēkresursu attīstības plānam un pētniecības programmai, kā prioritāras nosakot šādas  jomas:

  • Sabiedrības veselības uzlabošana ar fizisko aktivitāšu palīdzību dažāda vecuma cilvēkiem: tautas sports, bērnu un jaunatnes sports, pielāgotais sports;
  • Augstu sasniegumu sports;
  • Sporta izglītība un socializācija;
  • Sporta sociāli ekonomiskie aspekti.

LSPA ne retāk kā reizi gadā organizēs konkursu pēcdoktorantu pieteikumu priekšatlasei.

1.1.1.2. pasākuma “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” īstenošanas periods līdz 2023.gada 30.novembrim.

Konkurss tiks organizēts saskaņā ar 29.08.2016. LSPA pēcdoktorantu pieteikumu priekšatlases Nolikumu Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā” 1.1.1.2. pasākuma “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” pētniecības pieteikumu atlases kārtas pētniecības pieteikumu iesniegšanai.

Pēcdoktorantu pieteikumus atbilstoši izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem vērtēs un lēmuma pieņemšanu par atbalstāmajiem pēcdoktorantu pieteikumiem, kas tiek virzīti pētniecības pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai pētniecības pieteikumu atlases kārtai VIAA vai to noraidīšanu, veiks ar LSPA rīkojumu izveidota komisija.

Nolikums

Regulation

Reglamentējošie dokumenti

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv