Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA IEVĒL PROFESORUS, STRUKTŪRVIENĪBU VADĪTĀJUS UN AKADĒMISKO PERSONĀLU
LSPA IEVĒL PROFESORUS, STRUKTŪRVIENĪBU VADĪTĀJUS UN AKADĒMISKO PERSONĀLU Drukāt
Pirmdiena, 12 septembris 2016 13:53

logo3Sākoties jaunajam studiju gadam, LSPA Profesoru padome, izvērtējot Akadēmijas piecu docētāju akadēmisko darbu, konkursa kārtībā, no asociētās profesores par LSPA Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras profesori ievēlēja studiju prorektori Andru FERNĀTI. Atkārtoti profesora amatā ievēlēti Sporta spēļu katedras vadītājs Andris RUDZĪTIS, Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras vadītāja Daina KRAUKSTA un Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras vadītājs Viesturs LĀRIŅŠ un Alvis PAEGLĪTIS.

 

Savukārt LSPA Senāts, izvērtējot amata kandidātus uz vakantajām katedru vadītāju vietām un akadēmiskā personāla amatiem, nolēma, ka arī turpmākos 5 gadus Vingrošanas katedru vadīs tās līdzšinējais vadītājs, asociētais profesors Leonīds ŽIĻINSKIS. LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras lektore Zinta GALEJA turpmākos sešus gadus darbosies docentes amatā. Sporta medicīnas katedrā par lektori ievēlēta Jeļizaveta LIELDIDŽA-KOLBINA, bet par asistentu Mārtiņš ČAMPA. Diāna MAKAROVA Vingrošanas katedrā pildīs zinātniskās asistentes amata pienākumus.

Tāpat darbu LSPA sākuši: Vadības un komunikāciju zinātnes katedras vadītāja Signe LUIKA, viesdocents Vadības un komunikāciju zinātnes  katedrā Juris BAUMANIS, Personāla vadības speciāliste Aiva ALKSNE,  vieslektors Vieglatlētikas katedrā Gunārs ANDERSONS, vieslektors Informātikas un biomehānikas katedrā Valters ĀBOLIŅŠ, vieslektore Sporta spēļu katedrā Gunta PAEGLE, viesasistente anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas un higiēnas katedrā Zane ŠMITE, viesasistente Sporta spēļu katedrā Aleksandra TIHOVSKA un zinātniskais viesasistents Kinezioloģijas pētniecības laboratorijā Ēriks VISOCKIS.

Apsveicam kolēģus un veiksmi darbos!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv