Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VALSTS PREZIDENTA RAIMONDA VĒJOŅA APSVEIKUMS LSPA 95 GADU JUBILEJĀ
VALSTS PREZIDENTA RAIMONDA VĒJOŅA APSVEIKUMS LSPA 95 GADU JUBILEJĀ Drukāt
Trešdiena, 07 septembris 2016 12:47

1 Raimonds VejonisGodātie Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) mācībspēki, studenti un absolventi! Man ir liels gods jūs sveikt nozīmīgajā LSPA jubilejā! Augot līdz ar Latvijas valsti, Sporta akadēmija ir sniegusi nozīmīgu ieguldījumu mūsu valsts sporta dzīves veidošanā un palīdzējusi nest Latvijas vārdu pasaulē.

LSPA ir absolvējuši tūkstošiem izcilu sportistu, treneru un sporta dzīves vadītāju, kuriem bijusi ievērojama loma ne tikai Latvijas sportā, bet arī pasaules profesionālā sporta elitē. Jūs esat guvuši ievērojamus sasniegumus un palīdzējuši tos kaldināt citiem. Paldies jums par to!

Visai Sporta pedagoģijas akadēmijas saimei novēlu arī turpmākus panākumus ceļā uz Latvijas un pasaules sporta virsotnēm, kā arī popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas sabiedrībā! Lai mācību darbā un sportā jūs pavada tiekšanās pēc augstākajiem mērķiem, mūsdienīgums un prasīgums pret sevi un apkārtējiem!

Novēlu skaistus un pozitīvām emocijām bagātus svētkus, atskatoties uz paveikto un kaldinot jaunus nākotnes plānus!

Patiesā cieņā,
Raimonds Vējonis
Rīgā, 2016.gada 6.septembrī

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv