Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA DOCĒTĀJAS FERNĀTE UN RUDZINSKA AR ZIŅOJUMIEM UZSTĀJUŠĀS 23. EIROPAS IZGLĪTĪBAS PĒTNIECĪBAS KONFERENCĒ
LSPA DOCĒTĀJAS FERNĀTE UN RUDZINSKA AR ZIŅOJUMIEM UZSTĀJUŠĀS 23. EIROPAS IZGLĪTĪBAS PĒTNIECĪBAS KONFERENCĒ Drukāt
Ceturtdiena, 25 augusts 2016 11:15

Rudzinska Fernate 2016Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studiju prorektore, asoc. prof. Andra Fernāte un  Vadības un komunikāciju zinātnes katedras docente Ieva Rudzinska ar pētnieciskiem ziņojumiem pedagoģijā,  piedalījās Eiropas izglītības pētniecības konferencē „Vadošais izglītībā: izglītības pētniecības un pētnieku īpašais devums”, kas, no 23. līdz 26. augustam, notika Īrijā, Dublinas Universitātes koledžā. Konferenci jau 23. reizi organizēja Eiropas izglītības pētījumu asociācija.

Konferencē zinātniskās diskusijas notika 32 pētniecības tīklos.

LSPA asoc. prof. Andra Fernāte konferences pētniecības tīkla „Pētniecība sporta pedagoģijā” sesijā „Sporta skolotāju profesionālās identitātes attīstīšana: veselības un labsajūtas perspektīva” sniedza ziņojumu par pētījuma „Topošo sporta skolotāju un sporta skolotāju profesionālā identitāte: metaforu izvērtējums” rezultātiem.

Savukārt docente Ieva Rudzinska sadarbībā ar Taizemes Surinarī (Surinaree) Tehnoloģiju universitātes pētnieci Buratinu Khampiratu, pētniecības tīklā „Izglītības efektivitāte un kvalitātes nodrošināšana”, ziņoja par faktoriem, kas ietekmē kvalitatīvu svešvalodu mācīšanos Latvijā un Taizemē. http://www.eera-ecer.de/ecer-programmes/conference/21/network/534/.

Eiropas izglītības pētniecības konferences mērķis ir veicināt brīvu un atklātu dialogu un kritisku diskusiju starp Eiropā un pasaulē atzītiem izglītības pētniekiem par izglītības teorijām, metodēm, argumentiem, atklājumiem un pētījumu ētiku, lai veicinātu un attīstītu kvalitatīvu pētniecību izglītībā.

Konference jau 23. reizi piedāvāja starptautisku pieredzes apmaiņas un diskusijas platformu pedagoģijas pētniekiem jauniem ierosinājumiem pedagoģijā, ziņojumiem un diskusijām ne tikai par aktuāliem izglītības jautājumiem, bet iekļaujot tajā arī visaptverošām sociālo, kultūras, sporta un arī politikas kontekstu Eiropas un pasaules līmenī.

Interesenti aicināti sekot aktualitātēm Eiropas pētniecībā, sporta pedagoģijā, mājaslapā http://www.eera-ecer.de/ecer-programmes/conference/21/network/541/ , kurā sabiedrībai ir atvērti pētnieku ziņojumu izvērsti kopsavilkumi.

Informāciju sagatavoja:

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne (29445209)

sadarbībā ar asoc.prof. Andru Fernāti

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv