Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PAR 8% AUDZIS PIETEIKUMU SKAITS PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS
LSPA PAR 8% AUDZIS PIETEIKUMU SKAITS PAMATSTUDIJU PROGRAMMĀS Drukāt
Trešdiena, 27 jūlijs 2016 11:34

Baloni 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) apkopojot pieteikumus pamatstudiju programmās, var secināt, ka arī šogad jauniešu vidū saglabājusies pozitīva interese par studijām sporta jomā. Reflektantu pieteikumu skaits LSPA ir pieaudzis, sasniedzot 322 pieteikumus, kas ir par 8% vairāk nekā pērn.

Augusi studētgribētāju interese gan par klātienes studijām bakalaura programmā “Sporta zinātne”, gan programmā “Fizioterapija”. Programmā “Sporta zinātne” saņemti 222 reflektantu pieteikumi, kas ir par 12% vairāk nekā pagājušajā gadā, līdz ar to veidojot konkursu – 3 cilvēki uz vienu budžeta vietu. Savukārt bakalaura programmā “Fizioterapija” saņemti 105 studētgribētāju pieteikumi, kas ir par 11% vairāk nekā pērn, neraugoties uz to, ka studijas šajā programmā notiek tikai par maksu. 

"Esam tiešām apmierināti ar pieaugošo jauniešu interesi par studijām mūsu Augstskolā, kas ir Latvijā vienīgā specializētā sporta augstskola. Konkurss uz studiju vietām ir ne tikai sporta zinātnes programmā, bet arī veselības aprūpes programmā, kurā nav valsts budžeta vietu. Īpašs prieks par reflektantu pieaugumu ir arī tāpēc, ka 2016. gads ir LSPA jubilejas gads – Akadēmija šī gada 6. septembrī atzīmēs savu 95. gadadienu," informē LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens.

Pilna laika klātienes bakalaura programma „Sporta zinātne”  aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas, absolvents iegūst uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris.

Šogad no 222 studētgribētājiem kvalifikācijai “Sporta veida vecākais treneris” pieteikušies visvairāk reflektanti, tai seko kvalifikācija “Vadītājs sporta jomā” un “Sporta skolotājs”, ar katru gadu pieaug arī studējošo skaits kvalifikācijā “Rekreācijas speciālists”.

Šovasar jauno studētgribētāju dokumentu pieņemšana LSPA turpināsies. Bakalaura programmās, maģistrantūrā un doktorantūrā notiks studentu papildus uzņemšana 30.augustā; neklātienes studijām bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” dokumentus pieņems no 22. līdz 26.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 29.augusta līdz 1.septembrim.

Detalizēta informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/ 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv