Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes KLAJĀ NĀCIS, LSPA 95 GADU JUBILEJAI VELTĪTS, ŽURNĀLA “SPORTS” IZDEVUMS
KLAJĀ NĀCIS, LSPA 95 GADU JUBILEJAI VELTĪTS, ŽURNĀLA “SPORTS” IZDEVUMS Drukāt
Trešdiena, 20 jūlijs 2016 13:41

Sports 2016Par godu šā gada 6.septembrī gaidāmajai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 95 gadu jubilejai, klajā nācis  žurnāla “SPORTS” speciālizdevums, kas šobrīd atrodams preses tirdzniecības vietās, kā arī lasāms interneta vietnē http://www.sporto.lv/.

Veidojot žurnālu (Nr.6 (315), 2016.jūnijs), viena no redaktoru iecerēm bija, caur atsevišķiem rakstiem, pirmssvētku brīdī, nedaudz vairāk pavērt mūsu Akadēmijas notikumu un aktualitāšu priekškaru, lai rakstītais spētu ieinteresēt, pastāstot kaut ko jaunu par autoriem, viņu pētījumiem, problēmu vai studiju programmu un Augstskolu kopumā. Akadēmijas darbinieku veidotie raksti ir minimāli rediģēti, un līdz ar to uzskatāmi par žanrā neierobežotiem autordarbiem.

Lūdzam lasīt un vērtēt pašiem! Novēlam žurnālā atrast daudz interesanta un noderīga.

LSPA rektors Jānis Žīdens izsaka pateicību visiem rakstu autoriem par ieguldīto darbu rakstu sagatavošanā, kā arī izdevēju komandai, īpaši pateicoties, “Sports” galvenajam redaktoram Dainim Caunem, LSPA materiālu redaktorei Agitai Ābelei.

LSPA 95, raksti žurnālā “SPORTS” (Nr.6 (315), 2016.jūnijs):

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv