Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes EDUARDAM POPOVAM UN VIESTURAM KRAUKSTAM PIEŠĶIR EMERITĒTĀ LSPA PROFESORA GODA NOSAUKUMU
EDUARDAM POPOVAM UN VIESTURAM KRAUKSTAM PIEŠĶIR EMERITĒTĀ LSPA PROFESORA GODA NOSAUKUMU Drukāt
Trešdiena, 22 jūnijs 2016 15:19

 DSC8249 1600x1109

21. jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija par īpašu ieguldījumu augstākajā izglītībā, ilggadēju darbu un lojalitāti Akadēmijai emeritētā profesora diplomus pasniedza profesoram, LSPA vadošajam pētniekam Viesturam Kraukstam un Informātikas un biomehānikas katedras profesoram Eduardam Popovam.

“Grūti ietvert vārdos Jūsu lielo darba ieguldījumu mūsu Akadēmijas attīstībā, liels paldies par darbu,” pasniedzot diplomus emeritētajiem profesoriem, teica LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens.

Zināšanai:

Dr.paed., prof. Viesturs Krauksts – bijušais prorektors studiju darbā (1992.– 2009.), bijis augstas klases smaiļotājs, darbu Akadēmijā sāka Slēpošanas katedrā 1966.gadā. No 1973.gada vadīja Slēpošanas katedru, bija dekāna vietnieks, bet pēc studiju prorektora darba uzsākšanas 1992.gadā pedagoģisko darbību turpināja Peldēšanas katedrā. V.Krauksts ir sarakstījis grāmatas par airēšanu, kalnu slēpošanu, slēpošanu, kā arī zinātniskos izdevumus par sportistu sagatavošanu un dažādiem sporta treniņu aspektiem. Pašlaik V.Krauksts ir LSPA vadošais pētnieks.

Dr.paed., prof. Eduards Popovs – bijušais Vingrošanas katedra vadītājs (1973.- 1983.), bijušais akrobāts, darbu Akadēmijā sāka 1963.gadā. Šobrīd Informātikas un biomehānikas katedrā studentiem māca matemātiskās statistikas metožu pielietošanu sportā, un zinātniskos pētījumos.

Augstskolu likums nosaka - sasniedzot pensijas vecumu, par īpašu ieguldījumu augstākajā izglītībā profesoriem un asociētajiem profesoriem var piešķirt goda nosaukumu – emeritus profesors.

 DSC8236 1600x1088

 

 DSC8244 1600x1088

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

FOTO: LSPA docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv