Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA APMEKLĒ HAENAS UNIVERSITĀTES PROFESORI NO SPĀNIJAS
LSPA APMEKLĒ HAENAS UNIVERSITĀTES PROFESORI NO SPĀNIJAS Drukāt
Svētdiena, 19 jūnijs 2016 06:18

Spani 2016 LSPA

No 13. līdz 17. jūnijam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku un studentu apmaiņas programmas ietvaros, apmeklēja Haenas Universitātes (Spānija, Andalūzija) profesori – Maria Luisa Zagalas Sančes un Eufrasio Peres Navio.

Vizītes laikā profesori tikās ar LSPA Slēpošanas šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras mācībspēkiem, lai pārrunātu jautājumus par studiju procesa organizēšanu abās augstākās izglītības iestādēs un diskutētu par aktualitātēm augstākās izglītības sistēmā.

Slēpošanas katedras docente Ingrīda Smukā norāda, ka tā ir lieliska iespēja apmainīties ar pieredzi un izzināt augstskolu darba metodes un jaunākās tendences citās Eiropas valstīs, kā arī vienoties par studentu prakšu organizēšanu abās augstskolās.

Viesi LSPA docētājus iepazīstināja arī ar Haenas universitātes studiju programmām un bija sagatavojuši prezentāciju “Mācību prakses partnerība starp Haenas pamatskolām, ģimnāzijām un Universitāti.”

Profesori apmeklēja un klātienē izzināja tūrisma un rekreācijas iespējas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Rundāles pilī un Jūrmalā.

Spani 2016 LSPA 2 

IZZIŅAI:

María Luisa Zagalaz Sánchez  - Haenas (Jaen) universitātes Didaktikas un ķermeņa izpausmes katedras vadītāja, Doktorantūras programmas vadītāja.

Eufrasio Pérez Navío - Haenas universitātes vicedekāns izglītības jautājumos.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv