Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 98 LSPA 2.KURSA STUDENTI PIEDALĪJUŠIES TŪRISMA NOMETNĒ “KVĒPENĒ”
98 LSPA 2.KURSA STUDENTI PIEDALĪJUŠIES TŪRISMA NOMETNĒ “KVĒPENĒ” Drukāt
Trešdiena, 08 jūnijs 2016 07:12

Kvepene 2016 D

No 26.maija līdz 2.jūnijam ūdenstūrisma apmetnes vietā „Kvēpene”, norisinājās LSPA tūrisma nometne, kurā, 98 klātienē un neklātienē studējošie, 2.studiju gada studenti apguva zināšanas orientēšanās un tūrisma studiju kursos. Slēpošanas katedras mācībspēki nometni “Kvēpenē” organizē jau 27. reizi.

Pirmās trīs dienas nometnē praktiskās zināšanas apguva 24 neklātienes studenti, bet nākošās piecas dienas nometnē piedalījās 74 klātienē studējošie, kā arī 8 „Erasmus+” mobilitātes programmas studenti no Baltkrievijas un Ukrainas.

Šogad apstākļi nometnes dalībniekiem bija ļoti labvēlīgi, un lutināja ar ideālu laiku. Tūrisma šķēršļu joslas, tūrisma rallijs, ūdenstūrisms un citas aktivitātes lielākajai studentu daļai aizritēja raiti. Par sarežģītāko pārbaudījumu studenti atzina – kājnieku pārgājienu, ar mainīgu reljefu, kā arī individuālās orientēšanās sacensības, kurās pašu spēkiem bija jāorientējas Kvēpenes mežos. 53 studenti atzina, ka, gatavojoties nometnei, visvairāk trūka pieredzes nometnes sadzīves organizēšanā, līdz ar to bijis sarežģīti saplānot pārtiku visām nometnes dienām.

Kvepene 2016 f

Lai tūrisma nometne būtu piesātinātāka ar dažādām aktivitātēm, vecāko kursu Rekreācijas kvalifikācijas studenti, docentes Ingrīdas Smukāsvadībā,studentiem noorganizēja nakts piedzīvojumu trasi.

Nometnes laikā, docentes Ingas Liepiņas vadībā, notika pārbaudījums 3.kursa Rekreācijas specializācijas studentiem, studiju kursa „Āra aktivitātes” ietvaros. Notika pārgājiens ar nakšņošanu brīvā dabā, studentu pašu pītos virvju tīklos.

Nometni organizēja LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra. Nometnes vadītāja – profesore Daina Krauksta. Atbildīgā par studiju kursu „Tūrisms"  - docente Inga Liepiņa, par studiju kursu "Orientēšanās" - asoc. profesore Baiba Smila. Nometnē strādāja un studiju procesu nodrošināja arī profesors Juris Grants, asoc. profesors Ivars Kravalis, lektore Ligita Indriksone, docents Kalvis Ciekurs, lektors Intars Nikonovs.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docente Inga Liepiņa, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Foto: Slēpošanas katedras mācībspēki - Ingrīda Smukā, Inga Liepiņa, Juris Grants  
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv