Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA BIOMEHĀNIKAS SPECIĀLISTI VADA LEKCIJAS UKRAINAS FIZISKĀS AUDZINĀŠANAS UN SPORTA UNIVERSITĀTES STUDENTIEM
LSPA BIOMEHĀNIKAS SPECIĀLISTI VADA LEKCIJAS UKRAINAS FIZISKĀS AUDZINĀŠANAS UN SPORTA UNIVERSITĀTES STUDENTIEM Drukāt
Svētdiena, 29 maijs 2016 15:42

Lanka BernanaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Informātikas un biomehānikas vadītājs, profesors Jānis Lanka un pētnieks, Fizisko darbaspēju pētniecības laboratorijas vadītājs Edgars Bernāns, no 30. maija līdz 5. jūnijam, devušies darba vizītē uz Ukrainas Fiziskās audzināšanas un sporta universitāti Kijevā. Vizīte norisinās ar “ERASMUS+” starptautiskās mācībspēku un studentu apmaiņas programmas atbalstu, stiprinot sadarbību starp LSPA un Ukrainas Fiziskās audzināšanas un sporta universitāti.

Abi LSPA biomehānikas speciālisti Ukrainas studentiem vada lekcijas un seminārnodarbības par sporta kinezioloģijas un biomehānikas jautājumiem. Paralēli studiju procesam tiek apmeklēta arī universitātes Kinezioloģijas laboratorija, attīstot abpusēju pieredzes apmaiņu un sadarbību pētniecībā.

Sadarbība ar Ukrainas Fiziskās audzināšanas un sporta universitāti Kijevā notiek pateicoties „Erasmus+” programmas projektam (Līguma Nr. 2015-1-LV01-KA107-013377), kuru finansē Eiropas Padome. Šī projekta koordinators ir LSPA. Projekta finansējums - 91 690,00 EUR.

Noslēgtie Starpaugstskolu sadarbības līgumi paredz 2015./16. studiju gadā, pavasara semestrī, uz 5 mēnešiem mūsu akadēmijā uzņemt 8 bakalaura programmas treneru kvalifikācijas studentus. Šajā studiju gadā arī divi LSPA docētāji dosies mobilitātes programmā uz Kijevu, lai lasītu lekcijas ukraiņu un baltkrievu studentiem, kā arī divi docētāji no šīm valstīm ieradīsies mūsu augstskolā lekciju lasīšanai treneru kvalifkācijas studentiem.

Jau ziņots, ka no 2015. gada 1. jūnija Latvijas augstskolas, tostarp LSPA, «Erasmus+» var īstenot mobilitātes ne tikai Eiropas Savienības (ES) valstīs, ES kandidātvalstīs un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, bet arī tādos pasaules reģionos kā Āzija, Ziemeļamerika, Latīņamerika, Dienvidāfrika un Rietumbalkāni.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā institūcija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt  Valsts Izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Edgaru Bernānu, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv