Uz sākumu Projekti ERAF projekti
ERAF projekti Drukāt
Ceturtdiena, 02 decembris 2010 12:10

 

ERAF

1. „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” Nr.2010/0098/3DP/3.1.2.1.1/09/IPIA/VIAA/005 darbības programma „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.1.2.1.1. apakšaktivitāte „Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem”

Projekts „Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas infrastruktūras modernizācija” uzlabos augstākās izglītības kvalitāti, modernizējot LSPA infrastruktūru, pielāgojot ēku studējošiem ar funkcionāliem traucējumiem, un uzlabojot iekārtu, aprīkojumu un tehnoloģiju nodrošinājumu.

Lai sasniegtu projekta mērķi projektā paredzētas specifiskas aktivitātes vienlīdzīgu iespēju principa nodrošināšanai, īpaši uzlabojot vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem vajadzībām. Lai efektivizētu siltumenerģijas izmantošanu samazinot siltuma zudumu un uzlabotu studiju darba vidi, tiks veikta ēkas koka logu nomaiņa uz plastikāta logiem, kā arī veikts telpu kosmētiskais remonts. Veicot LSPA telpu rekonstrukciju tiks uzlabota vides pieejamība personām ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem. Tiks paplašinātas durvis, renovētas un pielāgotas ģērbtuves, sanitārais mezgls, lasītavas telpa. LSPA materiāli tehniskās bāzes modernizēšanas ietvaros tiks iepirkta datortehnika un projektori, tiks iegādātas standartprogrammas un pielāgotā programma studējošiem ar redzes traucējumiem kvalitatīva studiju darba nodrošināšanai visiem studējošiem.

Lasīt tālāk...

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv