Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 10 KOMANDAS PIEDALĀS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ”
10 KOMANDAS PIEDALĀS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ” Drukāt
Otrdiena, 24 maijs 2016 13:54

mANEVRS 201620. maijā, LSPA rekreācijas specializācijas 3.kursa studenti, sadarbībā ar docenti Ingu Liepiņu, jau 12 reizi organizēja ikgadējās piedzīvojumu sacensības „MANEVRS ČETRATĀ 2016”. Sacensībās piedalijās ne tikai LSPA studenti, bet arī akadēmijas docētāji, kopā veidojot 10 komandas.

Šogad pasākuma leģenda bija Līgavas zagšana. Katra sacensību komanda – 9 studentu un viena docētāju komanda, četru cilvēku sastāvā, startēja kopā ar savas komandas darināto „līgaviņu”, lai sacensības laikā pārvarētu deviņas, dažādas smaguma pakāpes, šķēršļu joslas, aptuveni 4 km garā distancē, pārbaudot komandu saliedētību, veiklību, koordināciju, zinašanas, kā arī saņemot adrenalīna devu, pārvarot savas bailes.

Sacensību organizatori vēlas izteikt lielu pateicību sponsoriem par sacensību atbalstu ar balvām - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta klubam, AERODIUM, Sporta Laboratorijai un ISOSTAR. Kā arī 3. kurss saka paldies 1. un 2. kursa brīvprātīgajiem tiesnešiem!

REZULTĀTI:

1.vieta – „Prese no speķa”, ar 23 punktiem:
Eva Rozentāle
Edijs Bērziņš
Daniels Garančs
Intars Jansons

2.vieta – „Plēves plēsēji”, ar 29 punktiem:
Jānis Apsītis
Lauris Karlušas
Mārtiņš Strazdiņš
Diāna Cimermane

3.vieta – „Plostnieki” ar 34 punktiem:
Aija Pētersone
Iluta Ozoliņa
Laine Leite
Mareks Janševskis

Sacensību pārsteiguma balvu no sponsora AERODIUM saņēma komanda „Žirafes sprauž no augšas” par labāko uzrādīto rezultātu piedzīvojumu sacensību uzdevumā „Aerodium šķērslis”.

Komanda „Stiprais vējš” saņēma gardu torti par visoriģinālāko „līgaviņu”. Jāpiebilst, ka šī komanda līgaviņu pušķoja visas distances garumā!

Sacensību apbalvošanas cermonijā organizātori ar pateicības rakstu pateicās docētāju komandai „Nelūgtie viesi”, komandu veidoja Aiga Dombrovska, Signe Luika, Ilze Āķe – Vīksne un Edgars Bernāns. Paldies par uzdrīkstēšanos, aktīvu dalību un intreses izrādīšanu stundetu rīkotajos pasākumos!

Saglabājam pozitīvās emocijas un tiekamies nākamgad „Manevrs četratā 2017”!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa students
Dāvis Dzenis, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv