Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA FUTBOLA TURNĪRS PULCĒ REKORDLIELU KOMANDU SKAITU
LSPA FUTBOLA TURNĪRS PULCĒ REKORDLIELU KOMANDU SKAITU Drukāt
Ceturtdiena, 19 maijs 2016 12:24

16.maijā, LSPA stadionā, notika gadskārtējais mūsu Akadēmijas futbola turnīrs puišu un meiteņu komandām. Šogad turnīrā piedalījās 10 puišu komandas un 6 meiteņu komanda, kas ir līdz šim LSPA rīkotajos turnīros lielākais komandu skaits. Kopā stadionā bija pulcējušies 108 LSPA studenti, pasniedzēji un darbinieki. Savukārt laika apstākļi bija kā radīti turnīram, kas ļāva spēlēt emocionāli piesātinātu un aizraujošu futbolu.  

IMG 1744

Sešas meiteņu komandas (5x5) izspēlēja viena apļa turnīru. Par šī gada uzvarētājām kļuva komanda "1.kurss", kurā spēlēja - Elīza Spruntule, Alīna Šilova, Elīna Krūmiņa, Elīna Mārtiņa, Dace Marhilēviča, Liza Raguna, Aleksandra Kutuzova. 2.vietas liktenis izšķīrās tikai pēdējā turnīra spēlē, kur tikās komandas "Koju nepresītes” un "FK Kūciņas", kuras arī sadalīja atlikušās vietas uz pjedestāla, spēle noslēdzās 0:0, kas deva "Koju nepresītēm" 2.vietu, komandā spēlēja - Eva Rozentāle, Laurita Laura Grantiņa, Marita Puļļa, Līga Valdmane un Santa Strode. Līdz ar to 3.vietu ieguva "FK Kūciņas", kuras sastāvu veidoja 2.kursa studentes Liene Rotberga, Kitija Seņkāne, Elīza Paula Taima, Signe Stepanova, Līga Irmane, Ieva Lanka un Rēzija Stepka.

Savukārt puišus sagaidīja cita turnīra izspēle. 10 komandas (7x7) sadalīja divās grupās, lai izspēlētu viena apļa turnīru un noskaidrotu divas labākās komandas no katras grupas, kas iekļuva izslēgšanas spēlēs, jeb pusfinālā. “A grupā” visai pārliecinoši no grupas izkļuva komanda "Koju 2.stāvs", kā otrie no grupas izkļuva komanda "LINDEX", kas savu vietu pusfinālā nodrošināja vien pēdējā spēlē. “B grupā” cīņas ritēja spraigi un līdz pēdējai spēļu kārtai visām komandām bija iespējas tikt pusfinālā. Taču šogad veiksmīgākas bija komanda "Plēves plēsēji" un "Stiprais vējš", kuru pamatā spēlēja 2.kursa studenti.

Pirmajā pusfinālā komanda "Koju 2.stāvs" visai viegli tika galā ar komandu "Stiprais vējš", spēles gala rezultāts 2:0. Otrs pusfināls izvērtās interesants un spraigs, spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0, kas liecināja, ka uzvarētāju noskaidros ar pendeļu palīdzību. Šoreiz labāki izrādījās komandas "Plēves plēsēji" spēlētāji, kuri uzvarēja ar 3:2 un iekļuva finālā.

Spēlē par 3.vietu tikās komandas "LINDEX" un "Stiprais vējš" , spēle ritēja mierīgi un bez nekādiem bīstamiem momentiem ne pie vieniem vārtiem. Viss liecināja par to, ka būs nepieciešamas pendeles, lai noskaidrotu uzvarētāju, bet spēles pēdējās sekundēs, ar precīzu un netveramu sitienu, izcēlās "LINDEX" spēlētājs Aijens Trušins, kurš komandai deva 3.vietu turnīrā. Komandā spēlēja - Ģirts Zaķis, Aijens Trušins, Dzintars Beikulis, Raivis Mizāns, Mārtiņš Strazdiņš, Gatis Kobzars, Jānis Jurkāns un Edgars Burkevics.

Finālā gan "Plēves plēsēji", gan "Koju 2.stāvs" bija kaujinieciski noskaņotas, par to arī liecināja notikumi laukumā, komandas cīnījās par katru laukuma centimetru, līdz pat spēles beigām. Bīstami momenti bija gan pie vieniem, gan pie otriem vārtiem, bet bumba tā arī ne reizi vārtu līniju nešķērsoja. Uz tablo kaujiniecisks 0:0, un atkal pendeles ar komandas "Plēves plēsēji" līdzdalību. Šoreiz gan zaudējums 1:3. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda "Koju 2.stāvs", kurā spēlēja - Roberts Grīnvalds, Edijs Bērziņš, Daniels Garančs, Intars Jansons, Alvis Spangers, Edgars Aleksējevs, Kristaps Pugačs, Jorens Janišonis, Sandris Šedis un Krists Dambergs. 2.vieta komandai "Plēves plēsēji" - Lauris Karlušas, Jānis Grundbergs, Aigars Ločmelis, Gints Filipsons, Uģis Lasmanis, Jānis Laizāns un Mārtiņš Gūža.

13260260 1719082358349044 8750809277618301251 n

13230903 1170606779650382 2062470355 oĪpašs paldies turnīra galvenajam tiesnesim un organizatoram Jānim APSĪTIM (2.kurss), kā arī LSPA Sporta klubam, Sporta spēļu katedrai, pasniedzējam Kristapam Slaidiņam un, protams, visiem dalībniekiem, kas veltīja pirmdienas pēcpusdienu, lai lieliski pavadītu laiku un spēlētu futbolu ar draugiem un kursa biedriem.

Uz tikšanos nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa students, turnīra organizētājs Jānis Apsītis
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv