Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes „DNB STIPRO SKRĒJIENĀ” LSPA KOMANDA, AUGSTSKOLU KONKURENCĒ, IZCĪNA 4.VIETU
„DNB STIPRO SKRĒJIENĀ” LSPA KOMANDA, AUGSTSKOLU KONKURENCĒ, IZCĪNA 4.VIETU Drukāt
Pirmdiena, 16 maijs 2016 11:12

13220164 1072072212858115 885252581 n7.maijā, Ķeguma moto trasē "Zelta Zirgs", notika DNB STIPRO SKRĒJIENS, kurā LSPA komanda startēja elites grupā un augstskolu konkurencē izcīnīja 4.vietu. Šogad LSPA komandu pārstāvēja 2.kursa fizioterapijas studenti Luīze Bebriša-Fedotova un vēl trīs LSPA neklātienes studenti - Sandris Riekstiņš,  Vasilijs Andriško un Romans Pjahns. Mūsu komanda elites grupā ierindojās 27.vietā (01:19,17), Nacionālā Aizsardzības akadēmija izcīnīja 5.vietu (01:08,03), Valsts Robežsardzes koledža kopvērtējumā ieguva 12.vietu (01:11,37), bet Rīgas Tehniskā universitāte izcīnīja (01:13,11) 15.vietu. Kopā elites grupā skrēja 84 komandas, tai skaitā 6 augstskolu komandas. Paldies mūsu studentiem par cīņas sparu!

Kā atzīst paši komandas dalībnieki  - gandrīz 10 km garā trase šogad bija negaidīti dubļaina un mazāk vērsta uz komandas darbu, vairāk uz fizisko izturību skriešanā. Turklāt distances vidū, vienā no dubļu joslām, Vasilijs pazaudēja botu, un atlikušo distanci bija spiests skriet ar vienu basu kāju. Tomēr komanda savu startu sacensībā novērtēja pozitīvi un atzina, ka nebija pietiekami sagatavojusies tik dubļainai distancei, kas traucēja iegūt labāku rezultātu.

Pagājušajā gadā mūsu Akadēmijas komanda kopvērtējumā izcīnīja 24.vietu, bet augstskolu konkurencē piekāpās tikai Nacionālajai Aizsardzības akadēmijai ,

Komandu kopvērtējuma rezultāti elites grupā – distances garums virs 9km, 33 šķēršļi:
66.vieta – LLU Meža fakultāte 01:42,45

Stipro skrējiens šogad norisinājās jau astoto reizi un to organizē par godu Neatkarības atjaunošanas gadadienai, lai dotu iespēju stipriem cilvēkiem netradicionālā veidā svinēt svētkus. Tas ir Baltijā vienīgais un Austrumeiropā pirmais šāda veida masu izturības skrējiens.