Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI APGŪST ZINĀŠANAS PAR SENIORA VECUMA CILVĒKU VESELĪBAS APRŪPI
TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI APGŪST ZINĀŠANAS PAR SENIORA VECUMA CILVĒKU VESELĪBAS APRŪPI Drukāt
Otrdiena, 03 maijs 2016 16:04

DSC 0265

No 24.-30.aprīlim, astoņi LSPA 2 . un 3. kursa fizioterapijas studenti, Lietuvas Sporta universitātē, Kauņā, piedalījās Norpdpluss projektu programmas finansētā intensīvā studiju kursā “Stardisciplināra pieeja seniora vecuma cilvēku aprūpē”.

 

Studenti apguva 13 dažādu tēmu zināšanas saistībā ar seniora vecuma cilvēku veselības aprūpi. LSPA lektors Agris Liepa iepazīstināja ar kognitīvo funkciju un ķermeņa muskuļu spēka nozīmi, asistente Karīna Rodionova mācīja hidroterapijas principu pielietošanu, bet vieslektors Mārtiņš Čampa pastāstīja par prāta vingrošanu un pielāgotām fiziskām aktivitātēm. Kursa noslēgumā dalībniekiem bija jāsagatavo un jāprezentē radošas idejas seniora vecuma cilvēku motivēšanai aktīvam dzīvesveidam. Studenti saņēma sertifikātu par 3 Eiropas kredītpunktu (ECT) iegūšanu. 

LSPA studenti-dalībnieki: Luīze Bebriša – Fedotova, Laura Belova, Edgars Ozols, Makss Pauliņš, Nils Jugāns, Rihards Jānis Grūbe, Džineta Ceimere un Niklāvs Dāvidsons.

Programmā piedalījās arī 27 studenti no citām projektā iesaistītajām augstskolām - Satakuntas lietišķās universtātes (Somija), Javles universitātes (Zviedrija), Latvijas Ergoterapeitu asociācijas, Lietuvas sporta universitātes un projekta koordinatora - LU Rīgas Medicīnas koledžas.

Informāciju sagatavoja:
LSPA profesore, projekta koordinatore Aija Kļaviņa

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv