Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTI SPORTA SVĒTKOS VIENO VAIRĀK NEKĀ 400 DAŽĀDU TAUTĪBU BĒRNUS
LSPA STUDENTI SPORTA SVĒTKOS VIENO VAIRĀK NEKĀ 400 DAŽĀDU TAUTĪBU BĒRNUS Drukāt
Trešdiena, 13 aprīlis 2016 13:55

IMG 7102

Svētdien - 10.aprīlī, jau 27 reizi, vairāk nekā 400 dažādu tautību bērni, pulcējās Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo bērnu un jauniešu sporta svētkos „Vienoti sportā”, kuru galvenais organizators ir Latvijas Olimpiskā akadēmija, bet sporta aktivitātes pasākumā vadīja 40 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, arī Erasmus+ apmaiņas programmas studenti no Ukrainas un Baltkrievijas.

Latvijas Olimpiskā akadēmija izsaka pateicību LSPA studentiem par sniegto atbalstu sporta svētku  organizēšanā.

Sporta svētku mērķis ir veicināt valstī dzīvojošo tautību organizāciju pārstāvju kopību sportā un draudzību. Sporta svētku dalībnieki ir nacionālo kultūras biedrību – igauņu, vācu, poļu, armēņu, krievu, ebreju, lietuviešu u.c. tautību bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Svētku laikā notika gan komandu, gan individuālas sporta aktivitātes. Komandu sacensībās bērni un jaunieši mērojās spēkiem futbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetē, bet individuālajās aktivitātēs – mešanā, lekšanā, skriešanā un citās fiziskajās aktivitātēs. Svētku dalībnieki piedalījās arī zīmēšanas konkursā.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv