Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ČEMPIONUS „STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMĀ” NOSKAIDROS NO 4. LĪDZ 6.MAIJAM
ČEMPIONUS „STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMĀ” NOSKAIDROS NO 4. LĪDZ 6.MAIJAM Drukāt
Pirmdiena, 11 aprīlis 2016 12:32

nm 13338120No 4. līdz 6.maijam vairākos Rīgas sporta kompleksos notiks tradicionālais basketbola turnīrs ,,Studentu Basketbola trakums 2016’’, kas ir Latvijas XXVI Universiādes sacensības basketbolā un oficiālais Latvijas studentu čempionāts. Arī LSPA studentu basketbola komandas startēs vīriešu un sieviešu konkurencē.

Turnīru organizē biedrība ,,Latvijas Universitātes sports’’ sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Pērn ,,Studentu Basketbola trakuma’’ vīriešu grupu turnīrs pulcēja 10 komandas no dažādām valsts pilsētām, taču vēsturiski komandu skaits Latvijas Universiādē bijis arī krietni lielāks. Turnīra rīkotāji aicina studējošos basketbolistus uzrunāt savas augstskolas sporta funkcionārus par iespēju ņemt dalību ikgadējā pasākumā.

Vīriešu konkurencē aizvadītajos 5 gados uzvaru svinēja Latvijas Universitāte, tikai 2011.gadā priekšā palaižot Latvijas Lauksaimniecības universitāti (1.vieta) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (2.vieta). Sieviešu konkurencē pamatā tiek pārstāvētas Rīgas reģiona augstskolas, bet favorītu lomā var izcelt LSPA, LU un RSU studentes.

Latvijas Universiāde basketbolā ir oficiālais turnīrs, kurā tiek noskaidroti Latvijas čempioni studentu basketbolā.

Plašāka informācija, kā arī turnīra nolikums atrodams vietnē studentusports.lv. Augstskolu pārstāvjiem par līdzdalību turnīrā organizatori jāinformē līdz 20.aprīlim.

Pērn Latvijas XXV Universiādes basketbola turnīrā ''STUDENTU TRAKUMS 2015'' piecu sieviešu komandu konkurencē LSPA dāmas izcīnīja 3.vietu, bet mūsu puišu komanda 10 komandu konkurencē ieguva 7.vietu.

Seko līdzi jaunumiem:
www.facebook.com/studentutrakums 
www.twitter.com/studentutrakums 
www.draugiem.lv/studentutrakums 

Kontaktinformācija:
Uģis Bisenieks
t.29333956
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv