Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PIEDALĀS IZGLĪTĪBAS IZSTĀDĒ UZBEKISTĀNĀ
LSPA PIEDALĀS IZGLĪTĪBAS IZSTĀDĒ UZBEKISTĀNĀ Drukāt
Piektdiena, 08 aprīlis 2016 15:59

Taškenta 403Lai veidotu sadarbību ar Uzbekistānas sporta augstskolām un aicinātu Uzbekistānas jauniešus izvēlēties studijas mūsu Akadēmijas piedāvātajās programmās, no 30.marta līdz 2.aprīlim LSPA ārējo sakaru studiju koordinētāja, asoc. prof. Iveta Boge piedalījās izglītības izstādē „Education and Career 2016”, kas notika Taškentā, Uzbekistānā.

Izglītības izstāde notika trīs dienas, kuru laikā jaunieši izrādīja lielu interesi par iespējām studēt LSPA. I.Boge interesentiem sniedza nepieciešamo informāciju par studijām LSPA un dzīvi Latvijā.

Lai informētu par studiju iespējam LSPA tiešo mērķauditoriju - Uzbekistānas jauniešus, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu, I.Boge viesojās arī Olimpisko Rezervju licejā un Uzbekistānas Valsts fiziskās kultūras institūtā (UVFKI), kur tikās ar šīs augstskolas rektoru un studiju prorektori. Tikšanās rezultātā tika uzsāktas sarunas sadarbībai starp LSPA un UVFKI.

Ceram, ka nākamajā studiju gadā mūsu augstskolā studēs arī kādi jaunieši no šīs saulainās Āzijas zemes!

Informāciju sagatavoja:
LSPA ārejo sakaru studiju koordinētāja
asoc.prof. Iveta Boge, 67799527
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv