„TRENERA ROKASGRĀMATA” IEGŪST "DELFI" LASĪTĀJU SIMPĀTIJAS BALVU GRĀMATU KONKURSĀ "ZELTA ĀBELE 2015" Drukāt
Piektdiena, 01 aprīlis 2016 13:57

Delfi balva

31.martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, sumināti konkursa uzvarētāji grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2015". Portāla "Delfi" lasītāju simpātijas balvu ieguvusi "Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata", kuras tapšanā piedalījušies 17 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji. Paldies čaklajiem balsotājiem par atbalstu un vērtējumu, Jūs esat vislabākie!

Latvijas Treneru tālākizglītības centra 2015. gadā izdotās grāmatas „Trenera Rokasgrāmata” galvenais redaktors ir LSPA Sporta spēļu katedras docents, pedagoģijas doktors Renārs Līcis, bet grāmatas izdošanas projekta vadītāja ir LSPA docente, Latvijas Treneru tālākizglītības centra valdes priekšsēdētāja, pedagoģijas doktore Signe Luika.  Grāmatas tapšanā piedalījušies 24 autori, tostarp 17 mūsu Augstskolas docētāji, no kuriem 12 LSPA profesori.

Grāmatas dizaina autori ir aģentūras „DUE” mākslinieki Rihards Delvers, ilustrācijas - Ilze Dambe un Signe Holendere. Grāmata iespiesta tipogrāfija – "PNB Print". Izdevēji – Latvijas Treneru tālākizglītības centrs un "DUE".

No 2. līdz 30.martam ziņu portāls "Delfi" un Latvijas Grāmatizdevēju asociācija lasītājus aicināja piedalīties grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele" balsojumā, lai izvēlētos skaistāko pagājušā gadā Latvijā izdoto grāmatu. Balsojumā „Trenera rokasgrāmata” bija pārliecinoša līdere, jo no 2678 balsīm tā ieguva 764 balsis, un balvā - 1000 Euro reklāmai portālā delfi.lv.

Skaistāko grāmatu konkurss notiek jau 23. reizi. Šogad konkursā 42 izdevēji bija pieteikuši 101 grāmatu, no tām deviņās kategorijās nominētas 43.

Vairāk par konkursa uzvarētājiem lasi šeit.

Grāmata „Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata” tapusi ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu un sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju.

Delfi 2

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv