Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PROFESOREI ILZEI AVOTIŅAI PIEŠĶIR VIEGLATLĒTIKAS SAVIENĪBAS ATZINĪBAS RAKSTU
PROFESOREI ILZEI AVOTIŅAI PIEŠĶIR VIEGLATLĒTIKAS SAVIENĪBAS ATZINĪBAS RAKSTU Drukāt
Trešdiena, 30 marts 2016 14:35

IMG 133530.martā, Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kongresā, LSPA profesorei, Vieglatlētikas katedras vadītājai Ilzei Avotiņai pasniegts LVS Atzinības raksts un Goda zīme par ieguldījumu treneru  un sportistu izglītošanā, kā arī paveikto darbu, izdodot grāmatu “Vieglatlētika”.

LVS prezidents Guntis Zālītis un Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs atzinīgi novērtēja profesores Avotiņas veikumu un pateicās grāmatas autorei par milzīgo darbu grāmatas sagatavošanā.

Guntis Zālītis norādīja, ka: “Grāmata būs nozīmīgs palīgs vispārizglītojošo skolu fiziskās audzināšanas skolotājiem, studentiem, jaunajiem treneriem, kā arī interesentiem, kuri mīl vieglatlētiku un sportu."

Līdz šim LVS Atzinības rakstus un un Goda zīmes saņēmuši 39 vieglatlētikas speciālisti – treneri, sportisti, pedagogi u.c.

Jau vēstīts, ka šā gada martā ceļu pie lasītājiem uzsākusi Ilzes Avotiņas sarakstītā grāmata „Vieglatlētika”, kas veltīta visu vieglatlētikas disciplīnu apguvei. Grāmata ir bagātīgi ilustrētu, turklāt visām vieglatlētikas disciplīnām izveidota īpaša datorgrafika, izmantojot cilvēku animēšanas programmatūru.

Izdevumu iespējams iegādāties LSPA bibliotēkā. Grāmatas cena – 20.00 EUR, ieskaitot PVN.

REKVIZĪTI                            
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Banka: Valsts kase BIC kods: TRELLV22
Konta nr.LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par grāmatu "Vieglatlētika"

Ilzes Avotiņas iespieddarbs tapis arLatvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) un Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS)atbalstu. LSPA, LSFP un LVS sadarbības mērķis ir veicināt sporta nozares attīstību, sekmēt nepieciešamās sporta metodiskās literatūras izstrādi un izdošanu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv