Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKADĒMIJU ABSOLVĒ 20 MAĢISTRI UN DOKTORANTI
AKADĒMIJU ABSOLVĒ 20 MAĢISTRI UN DOKTORANTI Drukāt
Otrdiena, 29 marts 2016 12:12

IMG 1162Ceturtdien, 24.martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā diplomus par iegūto maģistra grādu un doktorantūras pabeigšanu, svinīgā ceremonijā, saņēma 20 Akadēmijas absolventi, kuri pabeidza profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmu „SPORTA ZINĀTNE”, kā arī akadēmisko doktora augstākās izglītības programmu „Sporta zinātne”.

Prieks un lepnums par augstskolas izcilniekiem, jo īpaši par zinātniskā grāda ieguvēju Helēnu Vecenāni un akadēmiskā doktora grāda programmas beidzējām Aleksandru Čupriku un Edgaru Bernānu.

Svinīgajā pasākumā absolventus sveica LSPA rektors Jānis Žīdens un studiju prorektore Andra Fernāte. Izlaiduma vadīja LSPA 4.kursa studente Marita Puļļa, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēja LSPA draugi, muzikālā apvienība „Hide un Seek”.

Sakot paldies savai augstskolai, maģistra studiju programmas absolventu vārdā aizkustinošu runu teica Kristaps Plonis un Kristaps Slaidiņš, kuri uzsvēra zināšanu nozīmi jebkura cilvēka izaugsmē, un aicināja neapstāties pie sasniegtā un turpināt savu izglītošanos doktorantūrā. Savukārt doktorantūru absolvējušie A.Čuprika un E.Bernāns maģistrantūras absolventiem sniedza draudzīgus padomus un ieteikumus, kas ņemami vērā mācoties doktorantūrā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
FOTO: LSPA docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv