Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTIEM 6 MEDAĻAS LATVIJAS XXVI UNIVERSIĀDĒ SVARBUMBU CELŠANAS SPORTĀ
LSPA STUDENTIEM 6 MEDAĻAS LATVIJAS XXVI UNIVERSIĀDĒ SVARBUMBU CELŠANAS SPORTĀ Drukāt
Otrdiena, 29 marts 2016 09:49

Svarbumbas 2016

2016.gada 19.martā notika Latvijas XXVI Universiāde svarbumbu celšanas sportā. LSPA komandu pārstāvēja 10.atlēti - Rūdolfs Grigorjevs, Helmuts Sarva, Armands Oliņš, Edgars Razmislovs, Dzintars Beikulis, Kārlis Vanags, Mareks Veics, Sandis Rjabinovs, Kristaps Cīrulis un Edgars Getmančuks. Šogad par Universiādes čempioniem kļuva Helmuts Sarva un Edgars Getmančuks. Savukārt LSPA komanda kopvērtējumā, sešu augstskolu konkurencē, ieņēma 2.vietu.

Sacensībās piedalījās 6 augstskolas  - LSPA, Nacionālā Aizsardzības akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte, Ventspils augstskola, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un BSA.

2.vietu savās svara kategorijās ieguva Armands Oliņš un Kristaps Cīrulis, bet 3.vietu izcīnīja Rūdolfs Grigorjevs un Edgars Razmislovs. Sandis Rjabinovs izcīnīja 4.vietu, Kārlis Vanags -  6.vietu, Dzintars Beikulis - 7.vietu, Mareks Veics - 8.vietu.

LSPA svarbumbu celšanas sporta komandas godalgoto vietu ieguvēji un to rezultāti: