Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SPORTA SABIEDRĪBA ATZINĪGI NOVĒRTĒ LSPA PROF. AVOTIŅAS GRĀMATU „VIEGLATLĒTIKA”
SPORTA SABIEDRĪBA ATZINĪGI NOVĒRTĒ LSPA PROF. AVOTIŅAS GRĀMATU „VIEGLATLĒTIKA” Drukāt
Piektdiena, 11 marts 2016 12:25

Avotina Fogelis 201610.martā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) kopsapulces laikā notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesores Ilzes Avotiņas sarakstītās grāmatas „Vieglatlētika” prezentācija. LSFP prezidents Einars Fogelis izteica dziļu pateicību grāmatas autorei un autoru kolektīvam, kuri kopā radījuši bagātīgi ilustrētu un kvalitatīvu grāmatu par sportu.

E.Fogelis uzsvēra, ka šī grāmata ir pirmais nopietnais iespieddarbs kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem par tik nozīmīga sporta veida apguves metodiku: „Ceru, ka jaunais izdevums būs labs palīgmateriāls treniņos ikvienam vieglatlētikas un arī citu sporta veidu treneriem.”

LSFP prezidents pauda ieinteresētību uzsākto sadarbību ar LSPA turpināt, un atbalstīt arī citu sporta veidu metodiskās literatūras izdošanu.

Savukārt Ilze Avotiņa, prezentējot savu grāmatu, izteica cerību, ka: „Treneri saņemsies un apkopos savu ilggadējo darba pieredzi jaunās, vieglatlētikai un citiem sporta veidiem veltītās, grāmatās,” kā arī pateicās visiem kolēģiem un vieglatlētikas darba entuziastiem, kuri viņu atbalstījuši un palīdzējuši grāmatas tapšanā.

Profesores sarakstītā grāmata veltīta visu vieglatlētikas disciplīnu apguvei. Tajā apkopota sporta soļošanas, skriešanas, lēkšanas, mešanas un daudzcīņas attīstības vēsture, rekordi, tehnika un vingrinājumi šo vieglatlētikas veidu mācīšanai, kā arī iekļauti sacensību noteikumi. 

Grāmata tapusi ar LSFP un Latvijas Vieglatlētikas savienības atbalstu. Tā līdzfinansēta no Valsts budžeta līdzekļiem.

LSFP izdoto grāmatu dāvinās katrai atzītai sporta federācijai, LSFP tālākizglītības un sabiedriski nozīmīgu (tautas) sporta pasākumu sadarbības partneriem, kā arī akreditētām profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēm.

Savukārt LSPA grāmatas „VIEGLATLĒTIKA” atvēršanas svētkus rīkos 21.martā, plksts 14:30, 300.auditorijā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv