Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA SLĒPOTĀJU KOMANDA 2.VIETĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ
LSPA SLĒPOTĀJU KOMANDA 2.VIETĀ LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ Drukāt
Pirmdiena, 07 marts 2016 12:49

CcuolCtUAAAqMYk

Šā gada 4.martā, 12 LSPA studenti-slēpotāji startēja Latvijas XXVI Universiādē distanču slēpošanā, kas notika  trasē „Laurenči” – Siguldā. LSPA komandā startēja 5 meitenes un 7 puiši, kuri 5 augstskolu komandu kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar LSPA Slēpošanas katedras docētājiem.

LSPA komandu sacensībās veidoja 3.kursa studenti: Vita Duļbinska, Krista Strautniece, Dace Dievaite, Inese Brezinska, Edgars Gjačs, Kristaps Vējš Āboliņš un Kārlis Trankalis, kā arī LSPA doktorants Edgars Bernāns, maģistrantūras students Jurģis Grants, 4.kursa students Mārtiņš Indriksons un 1.kursa studente Kitija Auziņa un Artūrs Švūksts.

Dienas pirmajā daļā notika sacensības sprinta distancē individuālajā ieskaitē, kur distances garums bija 1 km brīvajā stilā gan sievietēm, gan vīriešiem. 2.vietu sievietēm izcīnīja LSPA studente Kitija Auziņa.

Pēcpusdienā norisinājās stafetes slēpojums, kurā katru komandu pārstāvēja 2 sievietes un 2 vīrieši. LSPA stafetes slēpojumos startēja ar 4 komandām – 2 sieviešu un 2 vīriešu. Vislabāko rezultātu stafešu slēpojumā uzrādīja LSPA dāmu komanda - Vita Duļbinska un Kitija Auziņa, 6 komandu konkurencē, izcīnot 2.vietu.

Sacensībās piedalījās 35 augstskolu studenti no LSPA, RTU, LU, DU un LLU. 

1.vietu sacensību kopvērtējumā vīriešiem ieguva RTU slēpotāji, bet sievietēm Daugavpils Universitātes komanda.

Paldies visiem dalībniekiem par dalību un pašatdevi sacensībās, kā arī liels paldies LSPA Slēpošanas šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijaskatedras docētājiem Dainai Kraukstai, Ivaram Kravalim, Kalvim Ciekuram, Intaram Nikonovam par sacensību organizēšanu un tiesāšanu.

Uz tikšanos nākošajā gadā!

Informāciju sagatavoja:

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv