Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes JAU 14. REIZI MŪSU AKADĒMIJA UZVAR LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ BOKSĀ
JAU 14. REIZI MŪSU AKADĒMIJA UZVAR LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ BOKSĀ Drukāt
Otrdiena, 01 marts 2016 22:59

Box 2016Latvijas Studentu čempionātā boksā šogad piedalījās 58 dalībnieki 11 komandās. Komandu kopvērtējumā 1.vietu, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas, ieņēma Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. 2.vietu izcīnīja Rīgas Tehniska Universitāte, bet 3.vietā ierindojās Latvijas Universitātes boksa komanda.

Individuālajā ieskaitē zeltu izcīnīja mūsu studenti Artjoms Ramlavs (svara kategorijā -60kg), Kirils Osipenko (-64kg) un Ņikita Versockis (-81kg).

Galvenie Universiādes boksa sacensību organizatori – Latvijas Augstskolu sporta savienība, LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedras vadītājs, profesors Leonīds Čupriks, starptautiskas kategorijas tiesnesis, Latvijas Boksa federācijas ģenerālsekretārs Genādijs Glazkovs un LSPA Sporta kluba vadītājs, docents Sergejs Saulīte.

Sacensības 26. un 27.februārī risinājās Rīgā, RTU sporta zāle, Skolas ielā 11.