19.FEBRUĀRĪ LSPA PIEDALĪSIES RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLAS KARJERAS DIENĀ Drukāt
Svētdiena, 17 janvāris 2016 10:44

Teikas VSK 2016Piektdien - 19.februārī, no pulksten 13:30 – 16:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite piedalīsies Teikas vidusskolā karjeras dienā vecāko klašu skolēniem ,,Izglītība 2016'', kur iepazīstinās skolēnus ar mūsu Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai.

A.Kurkinaite jaunos interesentus iepazīstinās ar studiju un ārpusstudiju iespējām programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, kā arī atbildēs uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem. Interesentiem būs iespēja saņemt arī izdales materiālus par LSPA.

Izstādes mērķis ir palīdzēt skolēniem izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām. Karjeras dienas organizēšanu organizē ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes atbalstu.

Savukārt no 26. līdz 28.februārim LSPA studenti un docētāji ar stendu piedalīsies gada nozīmīgākajā izglītības izstādē Latvijā – 22.starptautiskajā izglītības izstādē - „Skola 2016”, Ķīpsalā, lai informētu par studiju iespējām LSPA.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv