Uz sākumu Jaunumi Studentiem ŠOGAD LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI TURPINĀS VADĪT KRISTAPS DVĒSELĪTIS
ŠOGAD LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI TURPINĀS VADĪT KRISTAPS DVĒSELĪTIS Drukāt
Otrdiena, 09 februāris 2016 13:06

SP 2016

LSPA Studentu pašpārvaldes darbu turpmāko gadu vadīs bakalaura programmas "Fizioterpaija" 3.kursa 6.grupas students Kristaps Dvēselītis un 3.kursa 6.grupas studente Džineta Ceimere, bet Akademiskā virziena vadītāja pašpārvaldē būs 1. kursa 5.grupas studente Zanda Šķetika.

Pēc garām debatēm un kandidātu uzklausīšanas, Kristaps, Džineta un Zanda ar vienprātīgu lēmumu tika ievēlēti SP amatos. Kristaps Dvēselītis SP vadīs jau otro gadu. 

Kā vienu no savām prioritātēm Dvēselītis  minēja aktīvāk iesaistīt Akadēmijas studentus dažādos Latvijas mēroga pasākumos, lai celtu Akadēmijas prestižu, kā arī aizstāvēt studējošo intereses Augstskolā un ārpus tās. 21 gadus vecai Kristaps dzīvo Ogrē. Džineta Ceimere ir no Madonas un arī studē fizioterapiju 4 dienas nedēļā. Savukārt Zanda Šķetika ir alūksniete, un sastopama Akadēmijā katru dienu, studējot Sporta zinātni.

LSPA SP vēlēšanu dalībnieki pateicās par darbu tās līdzšinējai valdei: Ulrikai Maltai, Jānim Diedišķim, ,Ilzei Dančonokai, Džinetai Ceimerei, Jānim Bullītim un Kristapam Dvēselītim. 

Šogad pašpārvaldes vēlēšanas bija sevišķi kupli apmeklētas, ieradās gan biedri, gan arī viesi no citām augstskolām (BAT SP, EKA SP un RISEBA), ka arī Latvijas Studentu apvienības pārstāvji.

Arī Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis jaunajiem vadītājiem novēlēja veiksmi un izdošanos, attīstot un pilnveidojot studentu dzīvi LSPA.

SP 2016 2

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv